KryminałZapowiedzi i nowości

Książka Królestwo – nowość od Jo Nesbø już wkrótce!

Książka Królestwo - kup na TaniaKsiazka.pl

Zbliżające się premiera książki Królestwo to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości Jo Nesbø. Najnowsza pozycja od bestsellerowego norweskiego pisarza na będzie dostępna w sprzedaży już od 2 września 2020 roku. Ta książka to niezależna historia, nie jest — jak ostatnia książka autora — częścią cyklu Harry Hole.

Książka Królestwo - kup na TaniaKsiazka.pl

Po tę nowość z pewnością sięgną fani pisarza. Jednak jeżeli lubicie kryminały i thrillery, a jeszcze nie mieliście okazji, żeby przeczytać którąś z książek Jo Nesbø, to sięgnijcie po Królestwo. Sami przekonajcie się, co takiego mają w sobie jego historie, że wzbudzają zachwyt czytelników na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Książka Królestwo – kilka słów o fabule

Główny bohater książki, mechanik Roy, wiedzie spokojne i proste życie w norweskiej wiosce gdzieś w górach. Po latach wraca do niego przedsiębiorczy brat Carl, który ma propozycję nie do odrzucenia – budowę hotelu. Wraz z powrotem Carla w rodzinne strony odżywają mroczne sekrety z dzieciństwa i czasu dorastania mężczyzn. Roy zawsze bronił młodszego brata przed rówieśnikami i chronił przed złośliwymi plotkami. Teraz jednak, po latach, jego lojalność zostaje poddana prawdziwej próbie.

Tymczasem miejscowy stróż prawa wznawia śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci rodziców braci. Roy staje przed dylematem, jak wiele jest w stanie poświęcić w imię braterskiej miłości.

Nowy kryminał od Jo Nesbø już we wrześniu!

Książka Królestwo, będzie dostępna na polskim rynku już od 2 wrześni. Nowy kryminał Jo Nesbø w przedsprzedaży znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej. W historiach opisywanych przez autora znajdziecie mroczną atmosferę, niewyjaśnione sprawy z przeszłości i wiszące w powietrzu zagrożenie. To wartka akcja, która od pierwszych do ostatnich stron trzyma w niepewności i napięciu.

Z każdą swoją nową książką autor udowadnia, że jego międzynarodowy sukces to nie przypadek. Powieści Jo Nesbø nie bez powodu w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, a grono wiernych fanów jego twórczości stale się powiększa.