Książka kucharska od Rihanny

Rihanna, barbadoska piosenkarka, zgromadziła miliony fanów na całym świecie, a jej hity niejednokrotnie podbijały najważniejsze listy przebojów. W ostatnich latach piosenkarka skupiła się też na kilku biznesach w branży kosmetycznej i modowej, gdzie również odnosi ogromne sukcesy. Okazuje się, że artystyczna dusza i kreatywność pomagają nie tylko na tych płaszczyznach. Teraz, w dobie pandemii, kiedy wielkie imprezy nie mają racji bytu, a koncerty zostały masowo odwołane, piosenkarka ma czas na wiele innych rzeczy. Jak jednak łatwo się domyśleć, natłok ciekawych artystycznych pomysłów musiał znaleźć gdzieś ujście. W związku z tym być może już niedługo na światło dzienne wyjdzie książka kucharska od Rihanny! Trudno w to uwierzyć?

Książka kucharska od Rihanny

Książka kucharska od Rihanny? Artystka potwierdza!

Z powodu pandemii Rihanna większość wolnego czasu spędza na rodzinnym Barbadosie. I jak zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów dla magazynu Closer, to właśnie tam odkryła niezwykłą pasję do gotowania:

Na początku było to dziwne, ponieważ nie jestem przyzwyczajona do monotonii, do tej pory zawsze byłam w ruchu. Ale podczas kwarantanny nie masz innego wyjścia, musisz dostosować się do nowej rzeczywistości. Kiedy zostajesz sam na sam ze swoimi myślami i wyobraźnią, zaczynasz z tego korzystać. Czuję, że moja kreatywność rozkwitła. Kwarantanna pozwoliła mi robić rzeczy, na które nigdy nie miałam czasu – częściej gotowałam, chodziłam na spacery, spędzałam czas z bliskimi.

Tym samym artystka miała mnóstwo czasu na to, by testować tradycyjne barbadoskie potrawy i stworzyć o nich książkę kucharską. Trzeba przyznać, że to może być coś! Lokalne przysmaki, które piosenkarka przecież bardzo dobrze zna, w połączeniu z kreatywnością Rihanny i rzeszą fanów, na którą zawsze może liczyć to prawdopodobnie klucz do pewnego sukcesu. Tym razem na literackim polu. Jak więc widać, od śpiewania i koncertowania do gotowania niewielki krok!

Ja jestem bardzo ciekawa, jak taka książka kucharska mogłaby wyglądać i jakie przepisy się w niej znajdą. Rihanna udowadnia też, że czas pandemii można spożytkować w kreatywny sposób, mimo trudnej sytuacji, w jakiej znalazło się wiele firm i branż.

Jeśli książka kucharska od Rihanny pojawi się na naszym rynku, to sięgniecie po nią? Zdradźcie też, jak wy wykorzystujecie wolny czas! Ja oczywiście spędzam go zakopana po uszy w książkach, starając się zmniejszyć „stosik wstydu”.

O piosenkarce możecie przeczytać więcej w jej nieautoryzowanej biografii. A więcej kulinarnych inspiracji możecie znaleźć tutaj.