Garść motywacji na początek roku - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

No jak tam, Drodzy Czytelnicy, postanowienia noworoczne zrobione? Ja obiecałam sobie więcej czasu na relaks, a co za tym idzie, oczywiście więcej przeczytanych książek! A może należycie do grupy tych osób, które bojkotują tę tradycję? Tak czy inaczej, garść motywacji na początek roku przyda się każdemu. Ja głęboko wierzę, że 2021 rok będzie dla nas o wiele łaskawszy! I wiele wskazuje na to, że pod względem książkowych premier będzie to naprawdę udane 365 dni!

Garść motywacji na początek roku - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W związku z powyższym dziś z radością podrzucam wam aż dziesięć poradnikowych zapowiedzi, a wśród nich książki motywacyjne, psychologiczne i takie, które pomogą wam wejść z przytupem w nowy rok. Początek roku to bowiem doskonała okazja, by właściwie przygotować się na nadchodzące wyzwania! Bez różnicy czy: „nowy rok, nowy ja” czy „nowy rok stary ja”! Warto poświęcić chwilę na to, by zadbać o lepsze samopoczucie i kto wie, być może raz na zawsze pożegnać problemy, z którymi borykamy się od dłuższego czasu.

Spójrzcie więc z nadzieją w nadchodzący 2021 rok i sprawcie, by ten czas upłynął wam pod znakiem dbania o własne zdrowie i osiągania założonych celów. A w tym z pewnością pomogą wam prezentowane dziś książki.

Zmotywuj się w nowym roku – sprawdź najciekawsze poradniki!

Garść motywacji na początek roku - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

A właśnie, że będę szczęśliwa! Stephane Garnier

Właśnie! Bo czemu i nie? Szczęście to tylko i włącznie wasz wybór i doskonale udowadnia to autor tego poradnika. Weźcie więc życie we własne ręce i sprawdźcie, by każdego dnia pojawiało się w nim więcej radości i spełnienia. Z tym poradnikiem udacie się w inspirującą, zabawną i jednocześnie filozoficzną podróż, która pomoże wam odkryć na nowo proste radości dnia codziennego.

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.

Długo i szczęśliwie - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Długo i szczęśliwie Scott Haas

W tym poradniku przeczytacie o ukeireru, japońskiej sztuce akceptacji. To sprawdzone rozwiązania, pozwalające zredukować stres i niepokój w naszym dzisiejszym, zabieganym świecie. Ponadto nauczycie się radzić sobie z gniewem, lękiem i napięciami, które zabierają zbyt wiele czasu i energii.

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.

Na luzie - kup na TaniaKsiazka.pl

Na luzie Dr Brian King

Zdarzało się wam słyszeć, że powinniście podejść do czegoś bardziej na luzie? A może macie tendencję do zamartwiania się na zapas? W związku z tym ta książka to idealna propozycja właśnie dla was. Ponieważ autor przedstawia praktyczne techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i radzi, jak nauczyć swój mózg bardziej pozytywnego myślenia.

Książka dostępna od 13 stycznia 2021 roku.

Garść motywacji na początek roku - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jak nie bać się bliskości Stefanie Stahl

Jak zbudować szczęśliwy i satysfakcjonujący związek oraz dobre i trwałe relacje z tymi, których kochacie i na których wam zależy? Opowiada o tym Stefanie Stahl, najsłynniejsza niemiecka psychoterapeutka. Dzięki jej poradom staniecie się lepszą wersją siebie i nauczycie się tworzyć bliskie i długotrwałe relacje.

Książka dostępna od 13 stycznia 2021 roku.

Chorzy ze stresu - kup na TaniaKsiazka.pl

Chorzy ze stresu Ewa Kempisty-Jeznach

Stres wydaje się dziś pojęciem, o którym każdy słyszał. Nie każdy jednak jest świadomy, jak ogromne spustoszenie potrafi wywołać on w naszym organizmie. Skąd się bierze? Jak z nim walczyć? Co dzieje się z naszym ciałem, kiedy w końcu zaatakuje? Jeśli nie chcecie przegapić pierwszych sygnałów ostrzegawczych od waszego organizmu, że coś dzieje się nie tak, koniecznie sięgnijcie po ten poradnik.

Książka dostępna od 14 stycznia 2021 roku.

Garść motywacji na początek roku - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Moc dobrego snu Dr Michael Mosley

Sen bywa lekarstwem na wszystko. Niweluje stres, pomaga nam się zregenerować. Dlatego tak ważny jest zdrowy sen. Co jednak z tymi, którzy mają z nim problemy? Z pomocą przychodzi im autor książki, który stworzył autorską metodę naprawy snu. Już w cztery tygodnie powróci do was dobre samopoczucie. Tyle czasu wystarczy również, by zapracować nad umiejętnością komfortowego wypoczynku i regeneracji.

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.

Odważne życie - kup na TaniaKsiazka.pl

Odważne życie Pema Choerdoen

Buddyjska mniszka, która podbiła serca czytelników na całym świecie oraz świat Hollywood zdradza, co zrobić, by żyć odważnie. A chociaż nie mamy wpływu na to, co przyniesie nam los, to przecież od nas zależy, jak na to zareagujemy. Tym samym autorka doradzi wam, jak zmienić sposób, w jaki postrzegamy trudne momenty naszego życia.

Książka dostępna od 20 stycznia 2021 roku.

102 sprawdzone sposoby na stres - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

102 sprawdzone sposoby na stres Beata Pawlikowska

Ten poradnik to praktyczna książka, w której autorka radzi, jak pokonać stres. Znajdziecie tu wskazówki, dotyczące różnych sytuacji życiowych. Od tych błahych, jak stanie w korku podczas godzin szczytu, przez stres związany z wystąpieniem publicznym, aż po chroniczny stres w pracy albo związku.

Książka dostępna od 13 stycznia 2021 roku.

Garść motywacji na początek roku - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu Hope Kelaher

Zdobywanie i utrzymanie przyjaźni w dorosłym życiu wcale nie jest takie proste, jakby mogło się wydawać. Nie każdemu z łatwością przychodzi nawiązywanie nowych znajomości. Tym samym w tym poradniku znajdziecie wiele przydatnych porad, wskazówek oraz ćwiczeń, dzięki którym przezwyciężycie lęk społeczny. I nauczycie się budować nowe, wartościowe relacje z innymi.

Książka dostępna od 20 stycznia 2021 roku.

Wiedźma - kup na TaniaKsiazka.pl

Wiedźma Amanda Yates Garcia

Droga w głąb siebie i ostateczne poznanie tego, co sprawia nam szczęście, nie jest prosta. Warto więc mieć pod ręką tę inspirująca książkę, która w trudniejszych chwilach podniesie was na duchu. Doda wam otuchy i wiary w to, że mimo przeciwności losu warto walczyć o siebie. Autorka udowadnia, że poznanie siebie i zadbanie o wewnętrzne spełnienie to klucz do szczęśliwego życia w zgodzie ze sobą.

Książka dostępna od 24 lutego 2021 roku.