Książka Bridgertonowie Mój książę już w styczniu!

Mówi się, że w miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone. Taktykę każdy dobiera według własnych potrzeb. Niektórzy wykonują serię zręcznych uników na sam dźwięk słowa „związek”. Inni wręcz przeciwnie – z wysoko uniesioną głową dumnie kroczą po „linii frontu”, chcąc paść celem miłosnych wyznań. Naprawdę ciekawie zaczyna się robić wtedy, gdy te dwie taktyki łączy się ze sobą! O takim połączeniu opowiada pierwsza książka z zekranizowanej serii Bridgertonowie pt. Mój książę już w styczniu pojawi się jej nowe wydanie!

Książka Bridgertonowie: Mój książę już w styczniu!

Bridgertonowie – serial Netflixa

Jeśli jesteście zapalonymi serialowiczami, waszej uwadze z pewnością nie umknęła jedna z ostatnich produkcji Netflixa. Pierwszy sezon Bridgertonów to adaptacja pierwszego tomu serii książek Julii Quinn, autorki nazywanej współczesną Jane Austen. 

Pełna humoru opowieść przenosi nas w do Anglii epoki regencji. Dwór huczy od ploteczek, które dodatkowo podsyca tekstami publikowanymi w rubryce towarzyskiej tajemnicza lady Whistledown. W tej gęstej atmosferze swojego szczęścia szuka dwoje głównych bohaterów.

Najstarsza latorośl państwa Bridgerton, panna Daphne, z wielką nadzieją wypatruje potencjalnego kandydata na męża, chcąc jak najszybciej zmienić swój stan cywilny. Niestety konkurencja jest wymagająca, a jej nie udaje się przyciągnąć uwagi żadnych adoratorów. Z kolei książę Simon nie śpieszy się do ożenku. Cieszy go beztroskie życie kawalera. Jak na ironię losu jest on jednak obiektem westchnień wielu dziewcząt, a co za tym idzie – ciągle ktoś próbuje go przekonać do ustatkowania się.

Bohaterowie postanawiają połączyć siły w dążeniach do swoich celów: Daphne i Simon zaczynają udawać szczęśliwą, zakochaną parę. Tym sposobem dziewczyna ma zyskać zainteresowanie płci przeciwnej, młodzieniec ma natomiast uciąć wszelkie matrymonialne nagabywania. Sytuacja zaczyna jednak wymykać się spod kontroli, gdy w pewnym momencie „wspólnicy” w przekręcie zaczynają gubić się we własnej grze pozorów.

Obszerniejszy zarys fabuły serialu znajdziecie w zwiastunie:

Julia Quinn Mój książę

Książka Bridgertonowie. Mój książę 

Jeśli obejrzeliście już pierwszy sezon (a może sam zwiastun?) i skradł on wasze serca, mam dwie wiadomości, na dodatek obie dobre!

Pierwsza wiadomość: już w styczniu w księgarniach pojawi się odnowione wydanie Mojego księcia. Dzięki temu będzie można jeszcze lepiej poznać losy bohaterów serialu.

Książka będzie dostępna od 8 stycznia 2021 roku W TYM MIEJSCU.

Druga wiadomość: wcale nie musicie czekać, aby poznać losy pozostałych Bridgertonów! Już teraz możecie sięgnąć po inne książki serii, aby poznać miłosne perypetie Colina (Miłosne tajemnice), Eloise (Oświadczyny) oraz reszty rodzeństwa.

Powieści Julii Quinn znajdziecie TUTAJ>>

Zobacz także: