Książka Ostrze - kup na TaniaKsiazka.pl

Dlaczego to takie wielkie wydarzenie, że książka Ostrze jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku? Ponieważ, jak z pewnością orientują się miłośnicy literatury, powieść Belindy Bauer w 2018 roku doczekała się nominacji do Man Booker Prize. Wyróżnienia tak prestiżowego, że sama nominacja do niej odbierana jest w świecie pisarzy jako ogromne wyróżnienie. Teraz ten wciągający i mroczny thriller jest w końcu dostępny także dla polskich czytelników. Autorce udało się w tej historii przesunąć granice gatunku. I udowodnić, że dla prawdziwej kreatywności i pisarskich ambicji, konwencja nie jest żadnym ograniczeniem.  Tym samym, jeśli poszukujecie nietuzinkowego thrillera, a do tego jesteście wielbicielami tego typu powieści, koniecznie sprawdźcie ten tytuł!

Książka Ostrze - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Ostrze – kilka słów o fabule

Podczas jednej z rodzinnych wypraw psuje się samochód. Matka Jacka i jego dwóch sióstr poszła szukać jakiegoś telefonu, by zadzwonić po pomoc. Zanim odeszła, nakazała dzieciom zostać na miejscu i czekać na nią. Obiecała też, że wróci najszybciej, jak się da. Tymczasem mijały kolejne godziny i kobieta nie pojawiała się na miejscu.

Od tego wydarzenia minęły trzy lata, a obecnie 14-letni Jack wciąż opiekuje się siostrami. Co więcej, chłopiec na każdym kroku upewnia się, że nikt z otoczenia nie dowie się, iż dzieci są same w domu. Pewnego dnia chłopiec dowiaduje się także, co tak naprawdę stało się z ich matką. Wstrząśnięty i przerażony tą informacją, postanawia zemścić się na sprawcy swojego nieszczęścia.

Czy jednak nastoletni chłopiec, który w dodatku ma pod opieką dwie młodsze siostry, ma szansę w starciu z przebiegłym i niebezpiecznym dorosłym?  Jak jego los łączy się z losem ciężarnej Catherine? I czy policjanci Marvel i Reynolds zdołają rozwikłać sprawę, do której zostali przydzieleni?

Książka Ostrze - kup na TaniaKsiazka.pl

Przypominam, że książka Belindy Bauer pt. Ostrze jest już dostępna na naszym rynku. Dlatego nie zwlekajcie ani chwili i koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta historia, że cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem czytelników!

Dajcie znać, czy po nią sięgniecie. 🙂