Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2 - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka pt. Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2 to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników niebanalnych historii kryminalnych, z dużą dawką humoru. To familijna historia, w której coś dla siebie znajdą nie tylko młodsi, ale też starsi czytelnicy. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że jest to już druga odsłona przygód bohaterów. Odbiorcy mieli już okazję spotkać się z nimi w części pt. Tarapaty. Obie książkowe wersje powstały na podstawie scenariuszy filmowych właśnie. Teraz macie szansę poznać zupełnie nowe perypetie Julki, Olka i Pulpeta. Jesteście ciekawi, czego tym razem się spodziewać? Na pewno zwariowanych i zabawnych momentów!

Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2 - kup na TaniaKsiazka.pl

Fot. materiały prasowe Agora

Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2 – kilka słów o książce

W poznańskim Muzeum Narodowym szykuje się wernisaż, który ma być wielkim wydarzeniem. Nikt jednak nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Podczas wystawy, na oczach zgromadzonych, eksploduje cenny obraz Moneta. Całe zajście widzą też Olek, Julka i pies Pulpet – trójka nieugiętych i ciekawskich detektywów. Tym samym słynne trio po raz kolejny postanawia zaangażować się w rozwiązanie tej nietypowej zagadki. Do grupy przyjaciół dołącza też piękna i odważna Fela.

Już wkrótce rozpoczynają oni poszukiwania tajemniczej Lucyny. Ponieważ to ona wiele lat temu rzuciła klątwę na muzeum i wszystko wskazuje na to, że jest zamieszana w sprawę.

Jak już wspomnieliśmy, obie książki są efektem przekształcenia scenariuszu do filmów, które okazały się kinowymi hitami. Choć wielu czytelników uzna to z odwrotną kolejność, to przecież wiemy, że powieści na podstawie scenariuszy nie są rzadkością. Pisaliśmy kiedyś o podobnych przypadkach.

Tym samym, jeśli poszukujecie zabawnego i zarazem wciągającego filmu, który idealnie sprawdzi się podczas rodzinnego seansu, to Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2 jest idealną propozycją. Poza tym warto też zerknąć na książkową wersję tej historii – to opcja doskonała dla każdego książkoholika. I świetna okazja, by zaszczepić w dzieciach miłość do książek. W końcu chętniej sięgną po książkę z bohaterami, których polubili ze szklanego ekranu.

Poniżej prezentujemy wam zapowiedź filmu. Tymczasem książkową wersję znajdziecie tutaj.