Książka Tatowanie – kup na TaniaKsiazka.pl

Poradników wychowawczych dla rodziców na rynku obecnie jest całe mnóstwo. Szczególnie dużo jest tych ciążowych i kierowanych do przyszłych matek. Trudno nie zauważyć, że ojcowie w tej materii są nieco pomijani. Tymczasem już niebawem, bo 15 października 2020 roku premierę będzie miała książka Tatowanie, która prezentuje rodzicielstwo z perspektywy panów. Ponadto na uwagę zasługuje tu fakt, że jej autorem jest Krystian Hanke, radiowiec, prowadzący cenioną i popularną audycję w Radiowej Trójce pt. Projekt tata. Na antenie radia możecie posłuchać go od poniedziałku do czwartku w godzinach porannych. Co tymczasem znajdzie się w jego najnowszej książkowej publikacji?

Książka Tatowanie – kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Tatowanie – kilka słów o poradniku

Autor sam zauważa, że nie jest najlepszym ojcem na świcie. Dlaczego więc zdecydował się na poradnik? Ponieważ sam fakt, iż miał odwagę przyznać się do niedoskonałości, chwilowej bezradności, ciągłej nauki i odklejenia sprawia, że jest to pozycja dla każdego. W końcu trudno dziś znaleźć idealnego rodzica. Poza tym autor udowadnia, że bycie idealnym to wcale nie takie dobre rozwiązanie. Każdy z nas popełnia błędy i uczy się całe życie. Jedno jest w tym pewne – wychowujemy nasze dzieci najlepiej, jak umiemy. I to się liczy!

Książka od Hanke nie jest typowym poradnikiem. Trochę tu dziennika, trochę przydatnych porad. Czytelnicy wraz z autorem wybiorą się w podróż przez życie, która nierzadko bywa usłana niebezpieczeństwami. Nie zabraknie tu także łez, smutku, ale także wzlotów i ekscytacji. A wszystko to w towarzystwie dziś już dziesięcioletniego Tośka, sześcioletniej Alicji i ich mamy, partnerki, przyjaciółki, żony.

Czytelnicy spotkają się tu z wątpliwościami, które spędzają sen z powiek niejednemu, odpowiedzialnemu ojcu. Na próżno tu jednak szukać idealnych rozwiązań. Autor za to podpowiada, jak w danej sytuacji postąpić tak, by były to najlepsze decyzje. A wszystko to podane bez zbędnego patosu i z olbrzymią dawką humoru.

Książka Tatowanie to doskonały poradnik dla każdego, kto jest ojcem lub dla tych, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.