Książka Zniewolona - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Zniewolona to prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicielek serialu o tym samym tytule, który już od jakiegoś czasu jest emitowany przez Telewizję Polską. Produkcja bardzo szybko stała się prawdziwym hitem, gromadząc przed odbiornikami tysiące widzów. Poza tym wiemy już, że powstanie także trzeci sezon serialu, co dodatkowo potęguje radość odbiorców. Trzeba jednak na niego poczekać aż do 2021 roku. Zanim jednak to, my również dorzucamy radosne nowiny. Ponieważ już 15 stycznia 2020 roku w sprzedaży pojawi się książka pt. Bez prawa do miłości, która jest literacką wersją serialu Zniewolona. Jesteście ciekawe, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Książka Zniewolona - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka ZniewolonaBez prawa do miłości

Przede wszystkim książka przypadnie każdej wielbicielce literatury kobiecej i miłośniczkom powieści obyczajowych z nutą romansu w tle. Główną bohaterką jest oczywiście młoda Katierina. Dziewczyna zachwyca nie tylko urodą, ale też mądrością. Decyzją matki chrzestnej, została wychowana jak szlachetnie urodzona panna. Mimo to dla reszty świata jest jedynie rzeczą – chłopką pańszczyźnianą, która należy do najbogatszego ziemianina w powiecie nieżyńskim, Piotra Czerwinskiego.

Przypadkowo los na drodze dziewczyny stawia Aleksieja Kosacza i jak się okazuje, jest to najszczęśliwszy dzień w życiu dziewczyny. Lecz czy Katierina może marzyć o prawdziwym uczuciu, skoro Grigorij, syn jej państwa, gotów jest na wszystko, byle ją tylko posiąść na własność?  Poza tym za najmniejsze nieposłuszeństwo niepokorna dziewczyna może zostać sprzedana, wymieniona lub przegrana w karty. Czy Aleksiej gotów będzie walczyć o swoją wybrankę, gdy dowie się, że jest nikim? Cudzą własnością bez prawa do pragnień, marzeń oraz miłości?

Przypominamy, że książka Zniewolona, o której mowa, będzie dostępna od 15 stycznia 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej z nutą romansu w tle. Krytycy już przewidują, że ta historia stanie się bestsellerem. W sumie trudno się dziwić, w końcu serial bije rekordy popularności.

Dajcie nam znać, czy znacie tę telewizyjną historię! A także, czy zamierzacie sięgnąć po książkę, jesteśmy ciekawi.