PolecamyPromocje

Książki na Dzień Kobiet i na Dzień Mężczyzn do kupienia po 20zł!

Książki na Dzień Kobiet i na Dzień Mężczyzn za 20 zł każda? Tak, tak właśnie taka cena obowiązuje na tytuły, które znalazły się w specjalnie przygotowanej przez TaniaKsiazka.pl promocji z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. Czyż nie brzmi to cudownie? Znajdziecie tam książki z każdej półki gatunkowej od romansów po popularne serie fantasy. Jakby tego było mało, są tam również nowości i bestsellery. Promocja potrwa tylko do 8 marca, wiec absolutnie nie ma na co czekać, tylko trzeba szybko wybierać kolejne, fantastyczne książki, które zapełnią Wasze półki. 🙂 Książki za 20 zł to rzadko spotykany widok. 🙂 Sprawdźcie, na co szczególnie warto zwrócić uwagę.

Książki na Dzień Kobiet i na Dzień Mężczyzn: Przebudzenie Olivii Elizabeth O`Roark

Ta książka to zdecydowanie jeden z najlepszych romansów 2017 roku. Przebudzenie Olivii opowiada o młodej biegaczce uniwersyteckiej, Olivii Finnegan, która została wyrzucona z poprzedniej uczelni za niesportowe zachowanie. Teraz dostała kolejną szansę, jednak nie ma pewności czy uda jej się z niej skorzystać. Dręczące ją koszmary powodują, że dziewczyna lunatykuje i przychodzi na treningi wyczerpana. Mimo niesamowitych możliwości nie osiąga wyników, jakie mogłaby z łatwością mieć. Wszystkiemu przygląda się młody trener, który jeszcze nie ma pojęcia, co zrobić. Widzi, że pojawienie się tak pięknej i utalentowanej dziewczyny w zespole wywołuje same problemy, z drugiej strony dostrzega, że Olivia potrzebuje pomocy. Jak postąpi? Posłucha głosu serca czy rozsądku?

Książki na Dzień Kobiet i na Dzień Mężczyzn: Dziennik Cwaniaczka 12 No to lecimy Jeff Kinney

To już 12. tom niesamowitego Dziennika cwaniaczka, czyli perypetii przezabawnego gimnazjalisty Grega. Dzieciaki czytając poszczególne części po kilka razy, śmieją się przy tym na głos. Greg nie jest słodkim i miłym dzieciakiem, ale całkiem niezłym łobuziakiem, który ma masę pomysłów na wybryki. Tymczasem dzieci wracając po kilka razy do poszczególnych tomów, poważnie wkręcają się w czytanie książek. 🙂

 

 

Książki na Dzień Kobiet i na Dzień Mężczyzn: Dyskretne szaleństwo Mindy McGinnis

Wśród proponowanych przeze mnie książek nie mogłoby zabraknąć czegoś sensacyjnego, czyli Dyskretnego szaleństwa. Ta historia jest nietuzinkowa i z pewnością Wam się spodoba. Wydaje się, że kiedy ktoś rozdzielał szczęście w życiu, bohaterka tej książki stała daleko, daleko w kolejce. Jej życie przypomina prawdziwy koszmar: bezdomna, ciągle głodna i w dodatku podejrzewana o szaleństwo ciężarna Grace Mae, trafia do przytułku dla obłąkanych. Wydaje się, że nie ma wyjścia z jej beznadziejnej sytuacji. Jednak pewien człowiek, doktor Thornhollow dostrzeże w niej coś zupełnie niezwykłego, jej piękny i niezwykle przenikliwy umysł. Być może, kiedy kobieta pomoże mu w schwytaniu seryjnego mordercy, jej życie stanie się bardziej znośne.

Sprawdźcie, jakie jeszcze inne fantastyczne tytuły mogą trafić na Wasze domowe półki z promocji. Nie przegapcie takiej okazji i… dajcie znać, co wybraliście. 🙂 Całą listę znajdziecie TUTAJ

Książki na Dzień Kobiet - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!