Książki na jesienną chandrę - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Szaro i ponuro za oknem? Pogoda nie zachęca do opuszczania domu? Deszcz, wiatr i coraz niższa temperatura? Przyszedł właśnie ten czas, kiedy to największymi sprzymierzeńcami każdego książkoholika stają się: gorący napój, koc i dobra książka. W moim przypadku ten zestaw zawsze działa. Niezależnie od tego, czy sięgacie po kubek z kakao, czy lampkę ulubionego wina, jedno jest pewne – w tym jesiennym pakiecie nie powinno zabraknąć tytułu, który poprawi wam nastrój. W związku z tym dziś przygotowałam książki na jesienną chandrę. To sześć pozycji, które idealnie poradzą sobie ze spadkiem nastroju.

Książki na jesienną chandrę - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Wiem, wiem – każdy z nas ma preferowane gatunki literackie. Jednak w tym nieco trudniejszym, przejściowym czasie warto sięgnąć też po powieści lekkie i przyjemne. Być może też takie, na które w dni powszednie nie zwracacie uwagi. Komedie kryminalne i romantyczne, a także lekkie historie obyczajowe czy fantasy to świetna odskocznia od ponurej, deszczowej rzeczywistości za oknem. Rozbawią Was, wywołają uśmiech na twarzy i zapewnią solidną dawkę dobrego humoru.

W butach Valerii - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na jesienną chandrę – W butach Valerii

Valeria znajduje się w trudnym momencie swojego życia. Opuściła ją wena, a wydawca czeka na kolejny bestseller, jej mąż nie wzbudza w niej już takiej namiętności jak sześć lat temu. A do tego jej przyjaciółki stale chwalą się miłosnymi podbojami i namiętnymi romansami. I to właśnie one porwą Valerię w wir spontanicznej zabawy, udowadniając, że przed bohaterką jeszcze wiele szalonych i gorących chwil!

Książka już dostępna.

Wysłannik - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążki na jesienną chandrę – Wysłannik, IV tom z serii Zapomniana Księga

Hubert, łowca demonów, po raz kolejny rusza w daleką i niebezpieczną podróż. Szybko okaże się, że ludzie potrafią skrywać naprawdę mroczne sekrety i nie do końca wiadomo, komu można naprawdę ufać. Ponadto na granicy nocy wciąż czają się demony żądne krwi.

Książka już dostępna.

Książki na jesienną chandrę - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążki na jesienną chandrę – Wiedźmy w opałach

Wiedźmy mierzą się z niemałym kłopotem. Do redakcji wpływają wciąż nękające je anonimy, a w eterze trwa burza, wywołana przez książkę Gośki Knypek. Dziewczyny muszą więc sprowadzić do agencji nowych autorów. W wyniku konkursu szansę otrzymują Mira Małecka i Lucyna Kalisiak. Jednak ciała debiutantek zostają odnalezione w pobliżu restauracji, w której wiedźmy zorganizowały imprezę dla swoich autorów.

Książka już dostępna.

Książki na jesienną chandrę - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na jesienną chandrę – Babka z zakalcem

Luiza Mirska prowadzi znaną firmę z branży cukierniczej. Ponadto w towarzystwie jest sławna, ponieważ występuje nierzadko w kulinarnych programach telewizyjnych. A ludzie po prostu kochają jej smakołyki. Jednak kobieta dobija powoli do sześćdziesiątki i potrzebuje następcy – na szczęście liczba jej potomków jest naprawdę imponująca. Komu jednak może zaufać? Aby zyskać absolutną pewność, że interes powędruje w dobre ręce, Luiza wynajmuje prywatnego detektywa, który ma dokładnie prześwietlić każdego potencjalnego spadkobiercę. Wkrótce też dochodzi do morderstwa, a sprawcą może być każdy kandydat na następcę Luizy.

Książka już dostępna.

Dwa dni w Paryżu - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążki na jesienną chandrę – Dwa dni w Paryżu

Nell podejmuje jedną z najbardziej szalonych decyzji w swoim życiu i wyrusza spontanicznie na dwa dni do Paryża. Pech chciał, że w mieście zakochanych została sama. To jednak Paryż! Tutaj bohaterka może poczuć się wolna. Ponadto istnieje duże prawdopodobieństwo, że spotka kogoś wyjątkowego. To miasto pełne szalonych możliwości, które doskonale wpisuje się w hasło „Żyj chwilą”.

Książka dostępna od 28 października 2020 roku.

Co powiesz na spotkanie - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na jesienną chandrę – Co powiesz na spotkanie?

Ezra musi napisać scenariusz komedii romantycznej, chociaż wcale tego nie chce. Ponadto od jego powodzenia zależy przyszłość Evie. Dlatego kobieta nie ma zamiaru czekać z założonymi rękoma, aż Ezra prześle jej szefowi gotowy tekst. W związku z tym bohaterka postanawia, że od tej pory będzie dostarczać mężczyźnie zabawnych inspiracji, udowadniając, że w prawdziwym życiu można zakochać się jak w filmie.

Książka dostępna od 14 października 2020 roku.

A jakie sposoby macie Wy na przegonienie jesiennej chandry?