W butach Valerii -- polskie wydanie książki już we wrześniu

Od maja na Netfixie możemy oglądać serial Valeria. Czy wiecie, że ta produkcja jest adaptacją książki? W butach Valerii to powieść otwierająca cykl, którego bohaterką jest pisarka Valeria. Nowe wydanie powieści już we wrześniu pojawi się w księgarniach za sprawą Wydawnictwa Kobiecego. To jak, pozwolicie się zabrać autorce do gorącego Madrytu?

W butach Valerii -- polskie wydanie książki już we wrześniu

W butach Valerii — zapowiedź książki

Tytułową bohaterką jest pisarka na życiowym zakręcie. Valeria przechodzi serię kryzysów w sferze zawodowej i prywatnej. Terminy gonią, a wydawca niecierpliwie czeka na nową książkę. Autorce wcale nie pomaga fakt, że poprzednie stały się bestsellerami.

Valeria pisze o miłości, a paradoksalnie w jej życiu miłości zaczyna brakować. Małżeństwo z Adrianem po sześciu latach nie jest w najlepszej kondycji. Gdzieś umknęła im bliskość i mąż już od dawna nie ma ochoty na seks… Valerii brakuje tej zmysłowości i zaczyna nabierać przekonania, że w życiu nie da się mieć wszystkiego.

Na szczęście kobieta może liczyć na swoje przyjaciółki. Czas spędzony z Lolą, Carmen i Nereą to nauka tego, w jaki sposób korzystać z życia. Wieczory pełne rozmów i wina… Valeria zobaczy swoje życie w zupełnie innych barwach, gdy pozna Victora.

W butach Valerii - sprawdź w TaniaKsiazka.plMadryt i siła kobiecej przyjaźni 

W butach Valerii to debiutancka powieść Elisabet Benavent. Autorka napisała ciepłą, prawdziwą i pełną humoru historię, która spodoba się miłośnikom powieści obyczajowych, romansów i fanom Seksu w wielkim mieście. Dodajcie do tego dawkę humoru, klimatyczny gorący Madryt, południowy temperament, kobiecą przyjaźń oraz zmysłową historię. Nic dziwnego, że opowieść podbiła serca hiszpańskich czytelniczek do tego stopnia, że filmowcy postanowili przenieść ją na mały ekran.

Premiera książki W butach Valerii jest zaplanowana na 2 września. W tym miejscu możecie złapać powieść w przedsprzedaży. Jestem pewna, że dzięki tej wrześniowej premierze lato zostanie z Wami na dłużej.

Czekamy niecierpliwie na nowe wydania kolejnych części serii: Valeria w lustrze, Valeria czarno na białym oraz Wszystko o Valerii 🙂