Romanse współczesne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Romanse współczesne to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Wśród prezentowanych dziś tytułów znajdziecie nie tylko te romantyczne historie. To także pozycje z gatunku obyczajowego, z akcentem miłosnym w tle. W związku z tym absolutnie każda czytelniczka wybierze tu coś dla siebie. Poza tym są to zarówno światowe hity, jak i rodzime bestsellery. Część z tych pozycji jest już dostępna na naszym rynku, niektóre dopiero się pojawią. W związku z tym, jeśli poszukujecie idealnych i wciągających historii na jesienne wieczory, koniecznie zapoznajcie się z dzisiejszym zestawieniem. I dajcie nam znać, czy któraś pozycja przypadła wam szczególnie do serca!

Romanse współczesne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Romanse współczesne – Jesienny pocałunek Carrie Elks

Jesienny pocałunek - kup na TaniaKsiazka.plJedno jest pewne na sto procent – Juliet nie wierzy już w miłość. Poza tym ma teraz wystarczająco dużo na głowie. Właśnie otwiera własną kwiaciarnię, wychowuje córkę i jest w trakcie nerwowego rozwodu z człowiekiem, który tylko czeka na jej błąd. W związku z tym życie bohaterki jest wystarczająco skomplikowane. A randki w jej przekonaniu, to tylko kolejny kłopot. Jednak sprawy ulegają gwałtownym zmianom, kiedy kobieta poznaje nowego sąsiada. Ponieważ samotny tata jest utalentowanym fotografem i atrakcyjnym mężczyzną. Na którym Juliet zbyt często chętnie zawiesza oko.

Ryan przybył do miasteczka tylko na chwilę. Ma tu do załatwienia kilka pilnych spraw, którymi powinien się zająć natychmiast. Zamiast tego, co chwilę rozprasza się piękną sąsiadką. Jednak za każdym razem, gdy ją widzi, nie może się jej oprzeć. Czy romantyczna jesienna aura pomoże im przestać walczyć z emocjami i dać sobie drugą szansę na szczęście?

Książka jest już dostępna.

Romanse współczesne – Pokochać Jasona Ella Maise

Główną bohaterką powieści jest Olive Taylor, która właśnie napisała swoją pierwszą książkę. Romantyczna historia Pokochać Jasona - sprawdź na TaniaKsiazka.plpodbija listy bestsellerów i zachwyca czytelniczki. W związku z tym autorka sprzedaje prawa do jej ekranizacji i ruszają prace nad filmem. Szybko okazuje się, że w rolę głównego bohatera wcieli się gwiazdor Hollywood – Jason Thorn. Mogłoby się wydawać, że to idealne połączenie i gwarantowany sukces. Jednak nie dla Olive Taylor. Ponieważ przystojny aktor nie ma pojęcia, że postać głównego bohatera jest wzorowana właśnie na nim. To właśnie on lata temu złamał serce Olive, która była w nim zakochana aż po same uszy. A przecież wiadomo nie od dziś, że to życie pisze najczęściej najlepsze scenariusze. Los bywa też przewrotny, Tym samym ich drogi krzyżują się po raz kolejny, tym razem w zupełnie innych i nieoczekiwanych okolicznościach.

Czy Jason Thorn tym razem zwróci uwagę na kobietę? W końcu teraz jest ona sławną pisarką, a on gwiazdą Hollywood, który zagra w ekranizacji jej książki. Taki związek przyniósłby korzyści im obojgu. Czy między tą dwójką jest możliwa bezinteresowna miłość?

Książka dostępna od 16 października 2019 roku.

Romanse współczesne – Nasze wczoraj Anna Szafrańska

Romanse współczesne - kup na TaniaKsiazka.plDaniel nie spodziewał się, że pojawienie się w jego życiu Łucji, zmieni wszystko. Ponieważ była dla niego zakazana. Wszyscy to wiedzieli. On, ona i każdy, kto miałby cokolwiek do powiedzenia w tej sprawie. Jednak jego serce nie chciało słuchać rozumu. Nie chciało słuchać nikogo, nawet jego samego.

Poza tym Łucja wiedziała, że to był zły pomysł. Uczucie, którym darzyła Daniela, było zakazane. Ale jak można zapomnieć o kimś, kogo się kocha? Jak można przestać myśleć o kimś, kto jest tak blisko i daleko jednocześnie? Był dla niej zakazany. Wszyscy to wiedzieli. Ona, on i każdy, kto miałby cokolwiek do powiedzenia w tej sprawie. Jednak jej serce nie chciało słuchać rozumu. Nie chciało słuchać nikogo, nawet jej samej. Stąpają po cienkiej linii. To niemożliwe, żeby utrzymali równowagę. Ktoś musiał spaść.

Książka dostępna od 9 października 2019 roku.

Romanse współczesne – Gdybyś tu był Renee Carlino

Główną bohaterką powieści jest Charlotte, urocza kelnerka, która pracuje w podrzędnej restauracji w Los Angeles. W Gdybyś tu był - kup na TaniaKsiazka.plżyciu kobiety brakuje wyrazistości, a ona sama tęskni za czymś, co w końcu nada mu sens. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka niezwykle charyzmatycznego malarza, Adama. Wtedy też bohaterka nabiera pewności, że oto spotkała miłość swojego życia. Jednak ten klasyczny i romantyczny scenariusz przybiera nagle nieoczekiwany zwrot po wspólnie spędzonej nocy. Ponieważ Adam bez wyraźnych powodów zachowuje się chłodno, aż w końcu porzuca Charlotte. Z tego powodu kobieta zostaje z pytaniami i jak się okazuje, nie na wszystkie chciałaby znać odpowiedź. Wkrótce jednak odkrywa, że Adam odtrącił ją nie bez powodu. Zrobił to, by chronić ją przed trudną prawdą.

Mimo rosnących przeciwności Charlotte wie jedno, wykorzysta jak najlepiej każdą minutę z tych, które jeszcze im zostały. Bo przecież tak już się czasem zdarza, że kiedy człowiek ma dobre życie i kogoś, kogo kocha – czas wtedy mija szybko. I nim człowiek się obejrzy, nastaje już koniec.

Książka dostępna od 2 października 2019 roku.

Romanse współczesne – Tak smakuje miłość Agata Przybyłek

Romanse współczesne - sprawdź na TaniaKsiazka.plTeściowa Oli odkryła na stare lata nową pasję, wróżbiarstwo. Któregoś dnia stawia karty swojemu synowi. Niestety, przyszłość jawi się w czarnych barwach. W związku z tym, za radą kart (i mamusi), mąż Oli odchodzi. Choć Ola jest znaną blogerką kulinarną i nie istnieje danie, którego nie potrafiłabym przygotować, nie zna tego najważniejszego przepisu – na miłość.

W związku z tym Ola wraca w rodzinne strony, by wyremontować stary dom pośrodku lasu i obiecuje wyjść za pierwszego mężczyznę, który zechce tam z nią zamieszkać. Przychodzi jej do głowy tylko jeden zawód, jaki pozwala na pracę w dowolnym miejscu – pisarz. Choć pomysł był tylko żartem, niedługo później na horyzoncie pojawia się młody i przystojny autor powieści z dreszczykiem.

Książka jest już dostępna.

Romanse współczesne – Pan Romantyczny Leisa Rayven

Max Riley jest facetem ze snów. A przynajmniej będzie dla każdego, kto zapłaci odpowiednią cenę. Ponieważ jego Pan Romantyczny - kup na TaniaKsiazka.plalter ego, Pan Romantyczny, to zabójczo przystojny mężczyzna do towarzystwa. I realizuje romantyczne fantazje – randki, które potrafią zawrócić w głowie. W związku z tym nowojorska śmietanka nie może się nim nasycić. Nieważne, czy kobiety pragną dominującego milionera, niegrzecznego chłopca o złotym sercu, gorącego kujona, seksownego motocyklisty czy najlepszego przyjaciela. Ponieważ Max odegra każdą rolę, ale własną tożsamość pragnie zachować w sekrecie.

Wtedy też na scenę wkracza dziennikarka śledcza, Eden Tate. To od rozkochanych klientek trafiają do niej słuchy o miejskiej legendzie. Wówczas kobieta postanawia napisać zjadliwy artykuł, demaskujący tożsamość Maxa i jego zdolność do wyłudzania pieniędzy od samotnych, bogatych dam. Zdesperowany mężczyzna, by chronić tożsamość zarówno swoją, jak i klientek, proponuje Eden trzy randki. Jeśli kobieta się w nim nie zakocha, pozwoli jej opublikować swoją historię. Natomiast jeżeli podda się urokowi Maksa, będzie musiała zapomnieć o sprawie. Cyniczna dziennikarka nie wątpi w swoje umiejętności i emocje, więc zgadza się na taki układ. Teatrzyk z romantycznymi postaciami w tle nie jest w stanie jej zaszkodzić. Sprawy się jednak komplikują, kiedy prawdziwy Max przyznaje, że coś do niej czuje. Kobieta musi ocenić, czy profesjonalny kłamca mówi prawdę, czy pełen pasji mężczyzna z tajemniczą przeszłością to kolejna z ról, którą odgrywa. Po to, żeby ją oszukać i odwieść od napisania artykułu.

Książka dostępna od 16 października 2019 roku.