AudioBooki taniej

Audiobooki nie tylko pozwalają “czytać” książki, wykonując przy okazji inne czynności, ale jak udowodnili kanadyjscy naukowcy, zwiększają poziom skupienia kierowców, kierujących pojazdem na długich trasach. Jeżeli jeszcze nie próbowaliście słuchania książek, nadarza się świetna okazja, ponieważ ceny audiobooków na TaniaKsiazka.pl spadają nawet o 40%. Wiele audiobooków ukazuje się wraz z ich papierowymi, bestsellerowymi odpowiednikami. Wybrałam dla Was same gorące nowości! Audiobooki taniej do 28 lutego>>>

Audiobooki taniej nawet o 40%: Audiobook Kobieta w oknie mp3 A J Finn.

Ta książka stała się światowym bestsellerem w skali makro. Pojawiała się na wszystkich najważniejszych listach najpopularniejszych książek na świecie, w tym także w Polsce. Opowiada o pewnej kobiecie, której całe życie kręci się wokół jednego okna, a właściwie tego, co może przez nie zobaczyć. Szczególnie interesuje ją życie jej najbliższych sąsiadów, jednak okazuje się, że czasami ciekawość to naprawdę pierwszy krok do piekła.

Audiobooki taniej nawet o 40%: Audiobook Jak zawsze mp3 Zygmunt Miłoszewski

Na tę książkę Zygmunta Miłoszewskiego fani czekali naprawdę długo. Jednak zdecydowanie ich cierpliwość została nagrodzona, ponieważ Jak zawsze, jak zawsze w przypadku tego autora, zbiera bardzo pochlebne opinie. Opowiada o pewnym małżeństwie, które od lat kultywuje swoje własne tradycje, jednak okazuje się, że wraz z mijającymi latami ich entuzjazm do ich celebrowania i samych siebie znacznie opadł. Dostają szansę od losu, żeby cofnąć się w czasie i związać się z kimś innym.

Jakich dokonają wyborów?

Audiobooki taniej nawet o 40%: Audiobook Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek mp3 Favilli Elena

Ta książka to także jeden ze światowych bestsellerów, tym razem w literaturze dziecięcej. Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek to historie dla dziewczyn od dziewczyn, które chcą młodym damom przekazać bardzo ważną prawdę: Kobiety mogą osiągnąć wszystko i zdobyć wszystko, o czym marzą.

 

Audiobooki taniej nawet o 40%: Audiobook Cudowny chłopak mp3 R. J. Palacio

Ta opowieść wzrusza, wprawia w zadumę i odsłania kilka “naszych” twarzy. Jej bohaterem jest 10-letni chłopiec, którego poznajemy w momencie, kiedy po raz pierwszy w życiu idzie do szkoły. Wcześniej  dorastał, znając jedynie ściany swojego domu rodzinnego, ponieważ normalne życie uniemożliwiała mu choroba. Jeden zmutowany gen sprawił, że chłopiec ma zdeformowaną twarz.

Teraz trafi do świata, który jednocześnie go fascynuje i przeraża, będzie zawierał pierwsze przyjaźnie, ale i pozna gorzki smak odurzenia i nietolerancji. Czy i dla niego gdzieś tam zapisane jest szczęśliwe życie?

Całą, promocyjną listę książek do słuchania znajdziecie w tym miejscu.>>>> Promocja zakończy się 28 lutego.

AudioBooki taniej