Książki na Walentynki dla niego - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki na Walentynki dla niego to zestawienie, które jest na czasie. Wielkimi krokami zbliża się do nas święto zakochanych. A ty jeszcze nie wiesz, co podarować swojemu partnerowi? Bez obaw, ponieważ przychodzimy z pomocą! Wśród prezentowanych dziś tytułów znajdziecie zarówno międzynarodowe hity, jak i polskie bestsellery. Poza tym gwarantujemy, że to właśnie w tym zestawieniu ukrywa się prezent idealny. Znajdziecie tu coś z literatury biograficznej, faktu, sensacji czy fantasy i science fiction. Jedno jest pewne, te propozycje to absolutne hity, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego czytelnika. W związku z tym koniecznie sprawdźcie, co przygotowaliśmy!

Książki na Walentynki dla niego - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

sy prewencji i Folwark komendanta - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na Walentynki dla niego – Zestaw: Psy Prewencji i Folwark Komendanta

Książki są oparte na prawdziwych wydarzeniach, przeplatanych z fikcją literacką, które zaistniały w ciągu kilku lat. Niektóre postacie, imiona i pseudonimy powstały na potrzeby publikacji z uwagi na to, iż realne osoby pełnią nadal lub pełniły służbę w firmie*. Jednakże wszelkie podobieństwo do prawdziwych ludzi, ich zachowania oraz sposób mowy są celowe i zamierzone. Koledzy i wrogowie mogą odnaleźć siebie samych, rozpoznać, które sceny są prawdziwe, a które spreparowane na potrzeby książki.

Kościesza w sposób brutalny i bezpardonowy, ale niesamowicie wciągająco i z dużą literacką zręcznością, opisuje policyjną codzienność, zanurzoną w oparach alkoholu, której granice wyznaczają nazwiska, znajomości i układy. Pokazuje skandaliczne warunki pracy, nieprawidłowości zamiatane pod dywan, rozproszenie odpowiedzialności. Przemoc psychiczną i zastraszanie. Chamstwo i seksizm.

Książki już dostępne.

Książki na Walentynki dla niego – Tyson Fury. Bez maskiKsiążki na Walentynki dla niego – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Przyszedł na świat, ważąc ledwie 450 gramów. Tym samym lekarze dawali mu jeden procent szans na przeżycie. 14 lat później mierzył już niemal dwa metry, a rywale uciekali, gdy tylko zobaczyli go na ważeniu. Kiedy zdobył tytuł mistrza świata, wydawało się, że osiągnął swój wymarzony cel. Nie miał pojęcia, że dopiero teraz zmierzy się z najtrudniejszym przeciwnikiem. Depresja, a wraz z nią kolejne omeny: alkohol, narkotyki i myśli samobójcze. Był „Królem Cyganów”, który sensacyjnie położył kres erze braci Kliczko, a w kilka miesięcy stał się 180-kilogramowym wrakiem człowieka. Był o krok od skończenia ze sobą, ale również z tej walki wyszedł zwycięsko. W tej szokującej autobiografii Tyson Fury opowiada, jak tego dokonał.

Książka dostępna od 12 lutego 2020 roku.

Śmierć i ryzyko - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na Walentynki dla niego – Śmierć i ryzyko

Tym razem porucznik Eve Dallas z nowojorskiej policji bada sprawę podłożenia bomby w biurowcu na Manhattanie. Rogan, wiceprezes do spraw marketingu, na spotkanie w sprawie fuzji dwóch firm wszedł obwieszony ładunkami wybuchowymi. Eksplozja zabiła jedenaście osób i kilka raniła. Wywołała też chaos i przyczyniła się do antyreklamy firm, ale nie powstrzyma fuzji. Dallas szybko potwierdza, że Rogan, człowiek oddany pracy i rodzinie, został brutalnie zmuszony do detonacji bomby. Aby uratować życie żony i córki na żądanie ludzi, którzy je przetrzymywali i torturowali, wybrał samobójstwo i masowe morderstwo.

Poza tym w trakcie śledztwa okazuje się, że zbrodnia była dokładnie przemyślana, a sprawcy swój plan udoskonalali przez kilka miesięcy. W związku z tym porucznik Eve Dallas i cały jej zespół czeka żmudne przesłuchanie pracowników obu firm, a także współpracowników, by znaleźć odpowiedź na kilka istotnych pytań. Jaki cel przyświecał sprawcom? Dlaczego wybór padł na Rogana i jego rodzinę?

Książka już dostępna.

Książki na Walentynki dla niego – Przyjaciel człowieka

Nadciąga czterech jeźdźców, a każdy z nich ma własną historię. Wojna rozpoczyna swoją opowieść od niemożliwego. Oto doktor Przyjaciel człowieka - sprawdź w TaniaKsiazka.plSkórzewski, uniewinniony decyzją samego Hitlera, który dołącza do nazistowskiej ekspedycji naukowej.

Zaraza szepnie wam do ucha… Pozostawiła po sobie jedynie zgliszcza starego świata. Zgliszcza, na których wbrew wszystkiemu wyrasta coś nowego. Ponieważ ludzkiego ducha jest trudniej złamać niż unicestwić jego ciało. Natomiast Głód pokaże wam swoje nieoczywiste oblicze. Ponieważ głód wiedzy, tak samo, jak głód jedzenia, potrafi zmusić człowieka do szalonych kroków. Z kolei Śmierć przypomni, że żywy nie powinien zbliżać się do świata zmarłych. Gdyż za przekroczenie cienkiej granicy przyjdzie mu słono zapłacić.

W prezentowanej dziś książce czekają na was aż cztery opowiadania, które są trafnymi i skłaniającymi do refleksji portretami ludzkiej natury.

Książka już dostępna.

Książki na Walentynki dla niego - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążki na Walentynki dla niego – Chór zapomnianych głosów

Okręt badawczy Accipiter. Obecnie przy życiu pozostały na nim jedynie dwie osoby: Hakon Linberg oraz Dija Udin Alhassan. Skazani zostali na walkę o dalsze losy ludzkości, chociaż nie mają pojęcia, kto stoi za niepowodzeniem ich misji. A może to tak zwany Pierwszy Kontakt? Bez wątpienia nadchodzą ciemne czasy dla wszystkich, którzy nie mają zamiaru poddawać się bez walki. Czy w tym świecie ludzkość będzie w stanie przetrwać?

Książka już dostępna.

Książki na Walentynki dla niego – Tesla, czyli jak Elon Musk zakończy epokę ropy naftowejTesla - kup na TaniaKsiazka.pl

Elon Musk chce zakończyć epokę ropy naftowej, która trwa jego zdaniem już i tak za długo. Koniec z tankowaniem! Ponieważ przyszłość to samochody dostępne dla wszystkich, które nie potrzebują znanego nam paliwa. Co więcej, rewolucja dzieje się już teraz, na naszych oczach. Autor pozycji pracował kilka lat w fabryce Tesli, zatem wie doskonale, co dzieje się po drugiej stronie. Postanowił podzielić się swoimi poglądami i opiniami z czytelnikami, opierając się na doświadczeniu i obserwacjach.

Tym samym książka poddaje do dyskusji poczynania Elona Muska, wyjaśniając jego decyzje i wizje przyszłości. Ponadto autor odnosi się do zamysłów Muska, bada jego motywację i sprawdza, czy rzeczywiście jest takim geniuszem, za jakiego uchodzi. Skupia się też na samych pomysłach odkrywcy, szukając ich źródła.

Książka już dostępna.

Więcej inspirujących pomysłów na prezent w Walentynki znajdziecie tutaj.