Dzień Kobiet

Prezent na Dzień Kobiet zaprząta Waszą głowę? Nic dziwnego, w końcu te wyjątkowe święto już całkiem niedługo. Chcielibyście podarować swojej kobiecie coś bardziej praktycznego, niż kwiaty, które więdną po kilku dniach? Czekoladki też okazują się nie najlepszym pomysłem, bo Wasza połówka właśnie zaczęła dbać o linię? A może po prostu nie lubi słodyczy? Na kanapie zaś zalega stos pluszowych miśków i czerwonych poduszek w kształcie serca? Bez obaw! To właśnie z myślą o takich problemach przygotowaliśmy nasze dzisiejsze zestawienie książek. Ponadto może z niego skorzystać absolutnie każdy. Ponieważ prezentowane dziś pomysły sprawdzą się, jako doskonały prezent nie tylko dla dziewczyny czy żony, ale też siostry, mamy czy babci. Sprawdźcie zatem koniecznie, jakie propozycje przygotowaliśmy. Warto też wspomnieć, że wszystkie propozycje możecie nabyć teraz nawet do 40% taniej w naszej zaprzyjaźnionej księgarni TaniaKsiazka.pl. Nie przegapcie więc okazji!

Prezent na Dzień Kobiet – Pisarka Katarzyna Michalak

Pisarka - zobacz na TaniaKsiazka.plSłowa mogą niszczyć, ale mogą też ocalić. Oto historia pisarki, która spośród tysięcy słów wybiera te najpiękniejsze, by je splatać w niezapomniane historie. Ponadto to również opowieść o dwojgu młodych ludziach: Weronice i Wiktorze, którzy mają tylko siebie. Pragną jedynie poczucia bezpieczeństwa i prawa do miłości. Czy mogą zwyciężyć w nierównej walce z losem? Ta historia pełna miłości i nienawiści to najbardziej osobista książka autorki, Katarzyny Michalak, która włożyła w nią mnóstwo emocji i serca.

 Prezent na Dzień Kobiet – Winna Alicja Sinicka

Główną bohaterką powieści jest 25-letnia Wendy. Dziewczyna czuje się, jakby żyła w potrzasku. Ponieważ z jednejWinna - kup na TaniaKsiazka.pl strony kontrolują ją jej własny ojciec i nieustannie wpędza ją w niegasnące poczucie winy. Z drugiej strony jest mężczyzna, którego pokochała jak nikogo przedtem, a który właśnie wbił jej nóż w serce.

Wszystko wskazuje na to, że mężczyźni z jej życia konsekwentnie ją zawodzą i ranią. Mimo to Wendy postanawia dać szansę Jimowi, przystojnemu wojskowemu, który przypadkiem trafił do jej pogmatwanego życia. Czy stanie się on szansą bohaterki na to, by w końcu była szczęśliwa?

Prezent na Dzień Kobiet – Instrukcja obsługi faceta Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska

Instrukcja obsługi faceta - kup na TaniaKsiazka.plTo kompleksowy przewodnik po relacjach między kobietami i mężczyznami. Tym samym jest bardzo skutecznym i praktycznym podręcznikiem. Czytelniczki znajdą tutaj odpowiedź na pytanie, jak wyjść z trudnych i konfliktowych sytuacji. Poza tym dowiedzą się jak motywować mężczyznę oraz wpływać na niego pozytywnie. Autorki swoje porady podają w lekkiej i przystępnej formie, nieco przewrotnej. A przede wszystkim bardzo konkretnie przedstawiają reakcję na pojedyncze sytuacje.

Kobiety dowiedzą się, jak osiągnąć zamierzony cel, jak sprawić, aby facet wykonał polecenia, czasem nawet samemu nie będąc tego świadomym. Strony książki pełne są pozornie prostych, ale tak naprawdę bardzo rewolucyjnych porad. To bardzo praktyczne i pomocne narzędzie dla każdej kobiety, która chce okiełznać swojego mężczyznę.

Prezent na Dzień Kobiet – Becoming. Moja historia Michelle ObamaBecoming. Moja historia - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Któż nie chciałby wiedzieć, jak wygląda życie u boku prezydenta Stanów Zjednoczonych? Jak to jest odnaleźć się w roli jego żony i matki jego dzieci, kiedy jest się ciągle pod ostrzałem kamer i aparatów fotograficznych? Tym samym każdy twój ruch jest bacznie śledzony, a najmniejsze potknięcie urasta do rangi światowego skandalu. Właśnie o takim życiu postanowiła opowiedzieć Michelle Obama. To zaskakująco intymny rozrachunek życia kobiety wrażliwej i stanowczej. Kobiety, która konsekwentnie odmawiała spełniania oczekiwań innych i której historia zachęca, by pójść w jej ślady.

Prezent na Dzień Kobiet – Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach Amy Shumer

Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach - zobacz na TaniaKsiazka.plW tej książce czytelniczki mają niepowtarzalną okazję poznać kobietę, której największą bronią jest cięty dowcip. Amy Schumer bez tajemnic opowiada o rodzinie, dyskryminacji kobiet, seksie oraz absurdach sławy. A o tym wszystkim wie naprawdę dużo. Ponieważ jest to jedna z najsłynniejszych aktorek komediowych i stund-uperka. Poza tym jej nazwisko pojawiło się również na liście najbardziej wpływowych kobiet Ameryki.

Tym samym bohaterka prezentowanej pozycji pokazuje, że ma ogromny talent i dystans nie tylko do otaczającego ją świata, ale i samej siebie. Jeśli pojawia się taka sposobność, śmieje się także z siebie, nie tylko z innych. Jej misją jest przede wszystkim rozśmieszanie publiczności i sprawianie, by ta poczuła się lepiej. A dzięki jej najnowszej książce będziecie miały szansę wyruszyć w niezwykle ekscytująca podróż. To opowieść o tym, jak młoda kelnerka przeszła długą drogę, by znaleźć się na okładce Vogue’a.

Prezent na Dzień Kobiet – Dziewczyna, która wróciła Susan Lewis

Główną bohaterką powieści jest Jules Bright, która przeżyła jedną z największych tragedii w życiu. Kiedy pewnego Dziewczyna, która wróciła - kup na TaniaKsiazka.pldnia usłyszała pukanie do drzwi, nie przeczuwała nawet, że jej życie wkrótce tak dramatycznie się odmieni. Gościem okazał się detektyw, który przyniósł wyjątkowo złe wieści. Ponieważ przekazał on kobiecie informację, której ta obawiała się już niemal od trzech lat. Amelia Quentin, morderczyni jej córki, została zwolniona z więzienia. To przez nią życie bohaterki zmieniło się w koszmar, a ona sama straciła najukochańszą osobę i powód, by istnieć.

W związku z tym rodzina ofiary doskonale wie, że sprawczyni nie została należycie ukarana. Tym samym jej członkowie wciąż oczekują sprawiedliwości i czują się pokrzywdzeni przez wymiar sprawiedliwości. Każdy z nich chce, aby Quentin poniosła odpowiednią karę za swój czyn. A matka zamordowanej jest gotowa pomścić córkę, nie bacząc na konsekwencje.

Inne propozycje prezentów, nie tylko książkowych, znajdziecie na TaniaKsiazka.pl!

Koniecznie sprawdźcie tutaj !!