O człowieku, który stracił cień - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Joyce Carol Oates pt. O człowieku, który stracił cień pojawi się na polskim rynku już 3 kwietnia 2018 roku. Czy wiedzieliście o tym, że amerykańska pisarka od lat jest wymieniana w czołówce twórców typowanych do Literackiej Nagrody Nobla? Teraz pisarka po raz kolejny udowadnia, że ma na to ogromne szanse. Jeśli poszukujecie urzekającej historii z gatunku literatury pięknej, trafiliście idealnie. Twórczość Oates z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy poszukują nietuzinkowych i pełnych emocji opowieści. Dlatego, jeśli do tej pory nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tą pisarką, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś nadarza się do tego doskonała okazja!

Nowość od Joyce Carol Oates, czyli O człowieku, który stracił cień

Jest rok 1965, główną bohaterką powieści jest młoda neuropsycholożka Margot Sharpe. Kobieta dopiero rozpoczyna swoją przygodę, jako badaczka. W tym czasie poznaje również niezwykle przystojnego, wykształconego i obdarzonego charyzmą, Elihu Hoopesa. Mężczyzna jednak zmaga się z niezwykle ciężkim przypadkiem amnezji. Okazuje się, że właśnie to spotkanie na zawsze naznaczy karierę naukową Margot Sharpe. Wpłynie też znacząco na wybór życiowej ścieżki, którą podąży. Czy można jednak pokochać kogoś, kto nie jest w stanie odwzajemnić uczucia? Ponieważ w ogóle nie pamięta, że kiedykolwiek cię poznał.

Książka pt. O człowieku, który stracił cień to niezwykła i emocjonująca historia. To także bardzo oryginalna opowieść o zakazanej miłości. W połączeniu z talentem autorki i jej zgrabnym stylem Czytelnik otrzymuje mnóstwo emocji, wylewających się niemal z każdej strony. Joyce Carol Oates zgłębia nie tylko najciemniejsze zakamarki ludzkiego umysłu. Przede wszystkim pisarka ukazuje świetlistą prawdę o ludzkim sercu.

Przypominamy, że nowość od Joyce Carol Oates pt. O człowieku, który stracił cień na polskim rynku pojawi się 3 kwietnia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom literatury pięknej. Wobec tej historii trudno przejść obojętnie. Gwarantujemy, że po jej skończeniu jeszcze długo pozostanie ona w Waszych sercach. Koniecznie sprawdźcie to sami!