Gorący grudzień - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Czy gorący grudzień to oksymoron? Nic z tych rzeczy! Dziś udowodnię wam, że jeden z mroźniejszych miesięcy w roku może nieść ze sobą mnóstwo ciepła. Jak to możliwe? Ponieważ prezentowane tytuły w dzisiejszym zestawieniu rozgrzeją was do czerwoności, rozpalą wasze zmysły i sprawią, że na twarzy pojawią się wypieki. Z pewnością już coś przeczuwacie. I myślę, że nie są to mylne domysły! Oto przed wami kilka zapowiedzi z literatury erotycznej, które przyspieszą bicie waszych serc i rozbudzą wyobraźnię. To jak, zgadliście, że to właśnie ten gatunek będzie królował w dzisiejszym zestawieniu? Tak myślałam, w końcu gorący romans pełen pasji i namiętności to doskonała recepta na mroźne dni.

Gorący grudzień - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W związku z tym koniecznie sprawdźcie, co nowego już niebawem zagości na księgarnianych półkach. I dajcie znać, czy któraś pozycja wpadła wam szczególnie w oko!

Gorący grudzień? Z tymi książkami na pewno!

Gorące dochodzenie - kup na TaniaKsiazka.plGorące dochodzenie L. H. Cosway

Maisie Wilkins, pracuje w prywatnym biurze detektywistycznym. Pomaga tam doświadczonym detektywom w zbieraniu informacji i rozwiązywaniu zagadek. Podczas imprezy firmowej nieoczekiwanie bohaterka wdaje się w romans ze współpracownikiem, największym ciachem na Ziemi i najlepszym detektywem, Cameronem Grantem. Czy jednak biurowy romans to na pewno dobry pomysł?

Książka już dostępna.

Gorący grudzień - sprawdź na TaniaKsiazka.plLove – Hate, Hate – Love Anna Wolf

Nick Montgomery i Melinda Rourke nie przepadają za sobą od lat. Jednak zbieg nieszczęśliwych zdarzeń sprawia, że stają się oni zastępczą rodziną dla dwojga osieroconych dzieci. Czy będą w stanie odłożyć dzielące ich różnice na bok, by stworzyć dom pełen ciepła? W końcu nikt przecież nie mówił, że mają od razu się pokochać.

Książka dostępna od 16 grudnia 2020 roku.

The maddest obsession - kup na TaniaKsiazka.plThe maddest obsession, tom II serii Made Danielle Lori

Zasady moralne są Christianowi, a Gianna, żona gangstera, jest dla niego zakazana. Poza tym mężczyzna naprawdę nienawidzi tego, na kogo kreuje się kobieta. Jednak ona nie wie jednego. Wszystko, co robi Christian – jego niechęć do niej i nienawiść – to tylko przykrywka. Ponieważ mężczyzna w ten sposób próbuje ukryć obsesję na punkcie Gianny.

Książka już dostępna.

Gorący grudzień - sprawdź na TaniaKsiazka.plUkład z milionerem Pola Kraucz

Dziewiętnastoletnia Ivon zmuszona sytuacją w domu, udaje się do bogatej dzielnicy miasta, żebrać o pieniądze na życie. Musi utrzymać nie tylko siebie, ale też młodsze rodzeństwo. Tam trafia na bogatego i niebezpiecznego Olivera. I tak się składa, że mężczyzna jest w stanie pomóc dziewczynie, ponieważ tam ma coś, czego on pragnie.

Książka już dostępna.

Gangsterskie porachunki - kup na TaniaKsiazka.plGangsterskie porachunki Meg Adams

Joanna Maj wdaje się w namiętny romans z przystojnym policjantem, Piotrem Górskim. Jednak już niebawem okazuje się, że mężczyzna z gorącego kochanka przeistacza się w zimnego drania. A bohaterka zostaje wplątana w niebezpieczną grę, gdzie już wkrótce przyjedzie zawalczyć jej nie tylko o uczucia, ale też o własne życie.

Książka dostępna od 16 grudnia 2020 roku.