Światło w środku nocy - kup na TaniaKsiazka.pl

Światło w środku nocy to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek twórczości Jojo Moyes. Poza tym zainteresuje ona również każdego, kto lubi literaturę obyczajową. Książki autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie i w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi bestsellerami. Najnowsza powieść pisarki na polskim rynku będzie dostępna od 29 stycznia 2020 roku. Czym tym razem Moyes urzeknie odbiorczynie? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Światło w środku nocy - kup na TaniaKsiazka.pl

Światło w środku nocy – bo przecież gwiazdy widać tylko w ciemności

Głowna bohaterka, Alice, czuje się jak wybrakowana wersja samej siebie. Jej szybki ślub z przystojnym Amerykaninem okazał się wielką pomyłką. Ponieważ w domy rządzi teść, który książki inne niż Biblia, uznaje za stratę czasu. Do tego plotkuje o niej całe Baileyville, dlatego że przybyła z dalekiej i równie nudnej Anglii.

Wkrótce w okolicy kobiety otwierają konną bibliotekę, która burzy spokój miasteczka. Na jej czele staje Margery, która brzydzi się hipokryzją. I o zgrozo, ma własne zdanie na każdy temat. Tym samym Alice rusza na dzikie górskie szlaki z lekturami, które wzbudzają kontrowersje. Poza tym oliwy do ognia dolewa fakt, że wśród kobiet zaczyna krążyć zakazana książeczka. Jak twierdzą niektórzy, mąci im w głowach i budzi grzeszne myśli. Choć od Margery różni ją prawie wszystko, Alice odważy się iść za głosem wolności w świecie pełnym zakazów. Ponadto kobieta w końcu zrozumie, że nigdy tak naprawdę nie kochała. A to dzięki przyjaźni z uroczym Fredem.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Światło w środku nocy pojawi się w sprzedaży na polskim rynku od 29 stycznia 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj. Autorka po raz kolejny prezentuje niezapomnianą i wciągającą opowieść o losach odważnych i niepokornych kobiet.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe książki Jojo Moyes, które pokochały czytelniczki na całym świecie. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie i przekonajcie się same!