Fani pisarki mają niemałe powody do zadowolenia. Znamy plany Jojo Moyes, dotyczące jej najbliższych działań. Okazuje się, że autorka właśnie zaczęła prace nad kolejną książką! Chcecie poznać więcej szczegółów? Koniecznie czytajcie dalej i sprawdźcie, jaką niespodziankę tym razem Moyes przygotowała czytelnikom.

Plany Jojo Moyes – co zdradza autorka?

Przede wszystkim ucieszą się miłośnicy powieści, w których główną bohaterką jest Louisa Clark. Jak się bowiem okazuje, najnowsza książka pisarki będzie kolejną pozycją z serii, opowiadającą o losach dziewczyny. Warto przypomnieć, że do tej pory na polskim rynku pojawiły się już dwie historie z Louisą: Zanim się pojawiłeś oraz Kiedy odszedłeś. Czytelnicy mieli też możliwość zapoznać się z filmową ekranizacją pierwszego tytułu.

W najnowszej książce główna bohaterka wyjeżdża do Nowego Jorku. Tam stanie przed trudnym wyborem – zostawić przeszłość za sobą i rozpocząć nowe życie, czy wciąż tkwić w miejscu rozpamiętywać to, co minęło. Jak zaznacza autorka, trzecia część była jedynie kwestią czasu. Decydując się bowiem na publikację Kiedy odszedłeś wiedziała już, że powstanie następny tom. Jojo Moyes podkreśla również, że powrót do losów Clark to dla niej niesamowite przeżycie.

Tym razem czytelnicy mogą spodziewać się zupełnie nowych emocji. Przed bohaterką niełatwe zadanie. Zostanie postawiona w obliczu nowych okoliczności, w obcym kraju oraz znajdzie się w domu przepełnionym tajemnicami. Jak sobie z tym poradzi?

Wstępna premiera książki planowana jest na wiosnę 2018 roku. Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością autorki, zachęcamy do nadrobienia zaległości.

Tutaj znajdziecie wszystkie książki pisarki.