Przesunięcie premiery Wonder Woman 1984

No i mamy klops! Zapowiedziano kolejne przesunięcie premiery Wonder Woman 1984. Polscy fani muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ swoją ulubioną superbohaterkę będą mogli zobaczyć na ekranie dopiero w przyszłym roku. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć Wonder Woman 1984?

Przesunięcie premiery Wonder Woman 1984

Źródło: warnerbros.com

Przesunięcie premiery Wonder Woman 1984

Produkcja już od samego początku nie miała szczęścia do daty premiery. Pierwotnie film miał ukazać się w grudniu 2019 roku, potem termin ten był zmieniany kilka razy. Ostatecznie Wonder Woman 1984 w Stanach Zjednoczonych ukaże się jeszcze w grudniu 2020. Co ciekawe, od dnia premiery kinowej film będzie dostępny również w usłudze HBO Max.

Niestety, polskim fanom pozostaje trening cierpliwości, w tym roku nie uda się bowiem obejrzeć najnowszej produkcji spod szyldu DC Comics. Polska premiera Wonder Woman 1984 została przełożona na 22 stycznia 2021 roku. Czy zła passa zostanie przerwana i będzie można w końcu poznać nowe przygody superbohaterki?

Wonder Woman – w oczekiwaniu na premierę

Przedłużone oczekiwanie na premierę można sobie umilić śledzeniem „smaczków” wrzucanych do sieci przez twórców filmu.

Jednym z nich jest na przykład materiał, w którym reżyserka Patty Jenkins oraz wcielająca się w tytułową rolę Gal Gadot opowiadają o zaletach technologii IMAX, wykorzystanej przy nagrywaniu filmu. Można też podejrzeć kilka zakulisowych zdjęć, pokazujących techniczne szczegóły kręcenia spektakularnych ujęć. Zobaczcie i posłuchajcie sami:

 

W oczekiwaniu na premierę filmu warto też wrócić do źródła i zajrzeć do komiksów poświęconych Wonder Woman. Z pewnością komiksowe pierwowzory rzucą więcej światła na historię i osobowość superbohaterki.

W polskim wydaniu seria ukazuje się nakładem wydawnictwa Egmont. Jej poszczególne tomy znajdziecie tutaj:
Wonder Woman. Tom 1. Krew
Wonder Woman. Tom 2. Trzewia
Wonder Woman. Tom 3. Żelazo
Wonder Woman. Tom 4. Wojna
Wonder Woman. Tom 5. Ciało
Wonder Woman. Tom 6. Kości

Zobacz także: