Książki psychologiczne i poradniki - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Książki psychologiczne i poradniki to zestawienie, na które szczególną uwagę powinni zwrócić wszyscy miłośnicy wspomnianych gatunków. Wśród prezentowanych dziś tytułów znajdziecie gorące nowości, dostępne już od pewnego czasu na naszym rynku, jak i zapowiedzi. Poza tym umieściliśmy tu nie tylko zagraniczne bestsellery i międzynarodowe hity, ale także polskie perełki, na które warto zwrócić uwagę. Te książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem odbiorców nie bez przyczyny. Z prezentowanych dziś poradników oraz książek psychologicznych, dowiecie się, m.in. jak zbudować szczęśliwe i zdrowe relacje, jak żyć bardziej ekologicznie czy co zrobić, by kochać lepiej. Autorzy publikacji podpowiedzą wam, jak wytrzymać rok bez zakupów lub co zrobić, by wyjść z życiowego zakrętu. Ponadto poznacie skuteczne techniki relaksacyjne i dzięki nim prowadzicie do swojego życia spokój i równowagę. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co takiego dziś przygotowaliśmy!

Książki psychologiczne i poradniki – Droga do bliskości. Prawda, szacunek i trwała miłość w związku

Droga do bliskości - kup na TaniaKsiazka.plNajwięcej trudności sprawia nam znalezienie podłoża problemu, którego korzenie często tkwią w traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. W związku z tym ta książka jest wnikliwą analizą przyczyn nieudanych związków. Autorka przedstawia tu praktyczne wskazówki, niezbędne w procesie samouzdrawiania. Korzystając z najnowszych metod terapeutycznych, przykładów zaczerpniętych z życia oraz własnych doświadczeń, radzi, jak się porozumiewać z partnerem w sposób wolny od strachu. Poza tym podpowiada, jak stworzyć oraz podtrzymać zdrową relację bliskości.

Przedstawiony tu sprawdzony system wytyczania granic, słuchania i mówienia pomoże czytelnikowi m.in. podnieść samoocenę, odzyskać równowagę emocjonalną, poznać swoje mocne i słabe strony, a przede wszystkim nauczyć się rozumieć partnera.

Książka dostępna w sprzedaży.

Książki psychologiczne i poradniki – Dom w zgodzie z naturą

Dzięki temu tytułowi dowiecie się jak robić zakupy i gotować, by marnować mniej jedzenia. Odkryjecie jak oczyszczać Dom w zgodzie z naturą - kup na TaniaKsiazka.plpowietrze dzięki roślinom doniczkowym. A ponadto przygotujecie ekologiczne kosmetyki i środki do czyszczenia.

Wystarczy, że zaczniecie od małych zmian w najbliższym otoczeniu, czyli we własnym mieszkaniu. Autorka książki, Christine Liu, to autorka popularnego na całym świecie bloga. Podpowie wam, jak prostsze życie w duchu minimalizmu może stać się pierwszym krokiem w kierunku dbania o planetę. Tym samym w dzisiejszej książce znajdziecie bardzo proste porady, co zrobić, by marnować mniej. Czasem wystarczy do tego drobna zmiana, aby podczas codziennych obowiązków dbać o środowisko.

Książka dostępna w sprzedaży.

Książki psychologiczne i poradniki – Modna Polka. Rozmowy o modzie, urodzie i życiu z polskimi ikonami stylu

Modna Polka - sprawdź na TaniaKsiazka.plCzytelnicy znajdą tu rozmowy aż z szesnastoma wyjątkowymi, inspirującymi i stylowymi kobietami. To miały być rozmowy tylko o modzie, a są też trochę o życiu. Ponieważ nie da się przecież mówić o wizerunku, nie zahaczając o tematy kobiecości, dojrzałości, samoakceptacji czy nawet feminizmu. W końcu styl to głównie osobowość. Dlatego do rozmowy o nim autorka zaprosiła Polki, które są nie tylko piękne i dobrze ubrane, ale przede wszystkim niezwykłe. Każda w swojej dziedzinie. Co sprawiło, że dziś są ikonami? Spotkanie z nimi w tej książce powinno przynieść odpowiedź. Wśród tej wspaniałej szesnastki, znajdują się m.in.: Julia „Maffashion” Kuczyńska, Magda Mołek, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Boczarska, Jessica Mercedes Kirschner czy Marieta Żukowska i Danuta Stenka.

Książka w sprzedaży od 24 kwietnia 2019 roku.

Książki psychologiczne i poradniki – Joga 7/7

Wydaje się wam, że joga to nie zajęcie dla was? Przerażają was skomplikowane pozy i długi czas ich wykonywania? W Joga 7 na 7 - zobacz na TaniaKsiazka.plzwiązku z tym ta książka was zaskoczy! Autorka udowadnia, że wystarczy poświęcić siedem minut każdego dnia, by praktykować łagodną jogę. Pomoże wam ona uspokoić nerwy, nastawić się pozytywnie do otoczenia oraz rozciągnąć ciało i wzmocnić różne partie mięśni. Tym samym w prezentowanej dziś książce znajdziecie banalnie prosty i niezwykle przyjemny program codziennej praktyki jogi. Jest on idealny dla zabieganych, a także tych, którzy chcieliby sprawdzić, jak ćwiczyć jogę w domu.

W poradniku znajdziecie siedem siedmiominutowych sekwencji jogi, zawierających medytację, mantry i mudry. Są tu także ćwiczenia, dzięki którym wzmocnicie poszczególne obszary ciała oraz ćwiczenia oddechowe, pomagające w praktyce uważności. Poza tym autorka omówiła założenia jogi, pozwalające uczestniczyć w niej bardziej świadomie. Do tego dołączony jest cykl praktyk jogicznych, który pomaga osiągnąć równowagę emocjonalną.

Książka w sprzedaży od 15 maja 2019 roku.

Książki psychologiczne i poradniki – Droga Kasiu, jak żyć lepiej?

Droga Kasiu, jak żyć lepiej - kup na TaniaKsiazka.plKatarzyna Miller, najsłynniejsza polska psycholog, zawsze uśmiechnięta, pogodna i szczera aż do bólu. Tym razem odpowiada na listy kobiet i mężczyzn, którzy szukają u niej pomocy i rady w najróżniejszych sytuacjach życiowych. Tym samym pytają o związki, miłość, samotność, relacje z samym sobą. Proszą o wskazówki w momentach trudnych, wyjątkowych, czasem po prostu chcą się komuś wygadać. Ufają autorce, ponieważ nigdy nie owija w bawełnę. Potrafi zganić, doradzić, powiedzieć, że coś jest ślepą uliczką. Pisze prostym, żywym i autentycznym językiem. To książka, nad którą się zamyślicie, nieraz roześmiejecie i nierzadko też wzruszycie. Potrzebna każdemu i każdej z nas. A zamykając ją, będziecie trochę lepsi dla samych siebie.

Książka w sprzedaży od 24 kwietnia 2019 roku.

Książki psychologiczne i poradniki – Królowa oszczędzaniaKrólowa oszczędzania - kup na TaniaKsiazka.pl

Ta książka to zapis doświadczeń Cait z dwunastu miesięcy niezwykłego eksperymentu. W tym czasie ograniczyła do minimum niezbędne zakupy, pozbyła się siedemdziesięciu procent rzeczy ze swojego mieszkania i odkryła zalety ruchu zero-waste. A ponadto nauczyła się naprawiać przedmioty, zamiast je wyrzucać. W związku z tym odkryła, że im mniej kupuje, tym bardziej jest szczęśliwa, a roczny eksperyment stał się sposobem na resztę życia. Odkryjcie praktyczne i sprawdzone sposoby na oszczędzanie oraz przekonajcie się, co tak naprawdę jest dla was w życiu najważniejsze!

Książka dostępna w sprzedaży.

Książki psychologiczne i poradniki – Ojcowie i córki. Rozmowy o nieidealnej miłości

Ojcowie i córki - zobacz na TaniaKsiazka.plBycie ojcem córki oraz bycie córką ojca to jedna z najważniejszych relacji w życiu. To spokojne wieczory, rozmowy pełne zaufania i dbanie o siebie nawzajem. To nierzadko również walka, szukanie wzajemnego zrozumienia oraz szczerego pojednania. Biblijne przykłady takiego ojcostwa pozwalają zajrzeć w głąb siebie i na nowo przyjrzeć się swojej miłości. Czy gdyby Joachim nie był kochającym ojcem, Maryja miałaby w sobie odwagę, żeby powiedzieć Bogu „tak”? Gdyby córka Jaira nie umarła, spotkałby się ON z Chrystusem i uwierzył Jego słowom? Jakie znaczenie miał brak ojca w życiu Salome, która zażądała obcięcia głowy Jana Chrzciciela?

Tę książkę powinien przeczytać każdy ojciec kochający swoją córkę i każda córka chcąca zrozumieć ojca.

Książka w sprzedaży od 24 kwietnia 2019 roku.