Książkowe thrillery - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książkowe thrillery to zestawienie idealne dla wszystkich miłośników nieco mroczniejszych klimatów. Tym samym coś dla siebie znajdą tu wielbiciele thrillerów psychologicznych, czy powieści kryminalnych, z nutą sensacji i tajemnicy w tle. Jedno jest pewne. Każda z tych historii trzyma w napięciu aż do ostatniej strony, a przy okazji wywołuje dreszcz grozy. Tym samym, jeśli poszukujecie powieści, które skutecznie was wciągną i umilą czas, trafiliście idealnie. Część z tych pozycji jest już dostępna w sprzedaży, na kilka przyjedzie nam jeszcze chwilę poczekać. Dajcie nam też koniecznie znać, czy któryś z prezentowanych dziś tytułów wpadł wam szczególnie w oko!

Książkowe thrillery - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książkowe thrillery – zapowiedzi i nowości

Zatruty Ogród - kup na TaniaKsiazka.plZatruty ogród Alex Marwood

Zbiorowe samobójstwo stu członków odizolowanej od świata sekty czekającej na apokalipsę wstrząsa opinią publiczną. Nieliczni, którzy przetrwali masakrę, muszą nauczyć się żyć od nowa poza zamkniętą społecznością. Jedną z nich jest Romy, która wciąż z przestrachem ogląda się za siebie. Od małego wpajano jej, że zewnętrzny świat jest niebezpieczny, przerażający i godny pogardy. Ponadto jest w ciąży. Musi więc być czujna i ostrożna, próbując odszukać swoich krewnych.

Książka już dostępna.

God Mode - kup na TaniaKsiazka.plGod Mode Martyna Sowińska, Maja Zadumińska

Młoda kobieta o świcie budzi się w pokoju hotelowym. Jednak nie potrafi przypomnieć sobie, jak się tu znalazła i co wydarzyło się wieczorem dnia poprzedniego. Ponadto uświadamia sobie, że nie pamięta swojego imienia oraz tego, kim jest. Już wkrótce okazuje się również, że została wplątana w poważną aferę i morderstwo. Teraz nie tylko ona szuka samej siebie, szukają jej także inni. I nie wiadomo, jakie mają zamiary.

Książka już dostępna.

Książkowe thrillery - sprawdź na TaniaKsiazka.pl Dziewczyna, którą znałaś Nicola Ryner

George Bell od dawna już cieszy się opinią kobieciarza. Ten były członek parlamentu, obecnie zaś prezenter telewizyjny, ma w sobie magnetyzm, który przyciąga doń spojrzenia płci pięknej. W związku z tym jego żona, Alice, nie może pozbyć się myśli o byłych kobietach małżonka. A kiedy zachodzi w ciążę, fakt ten przeradza się w prawdziwą obsesję. Jedna z nich, Ruth, szczególnie nie daje Alice spokoju. Ponieważ zniknęła ona zanim jej mąż skończył uniwersytet. Co więcej, dziewczyna zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Kiedy więc Alice widzi na ulicy kobietę niezwykle podobną do Ruth, zaczyna zastanawiać się, czy Goerge nie miał czegoś wspólnego z jej zniknięciem przed laty.

Książka już dostępna.

 

Zanim pozwolę ci wejść - sprawdź na TaniaKsiazka.plZanim pozwolę ci wejść Jenny Blackhurst

Karen, Beę i Eleanor łączy przyjaźń, która jednak ma swoje tajemnice. Dziewczyny zawsze mogły na siebie liczyć, choć każda z nich ma niezamknięte sprawy z przeszłości. A Zycie, które udało się im zbudować, jest tylko pozornie idealne. Wszystko zaczyna się sypać, kiedy do drzwi doktor Karen Browning puka nowa pacjentka, Jessica Hamilton. Już wkrótce życie przyjaciółek zamieni się w prawdziwy koszmar, a one poczują się osaczone i bezbronne. A demony, o których starały się zapomnieć, uderzą z najmniej oczekiwanej strony.

Książka dostępna od 6 maja 2020 roku.

Książkowe thrillery - sprawdź na TaniaKsiazka.plKtoś tu kłamie Jenny Blackhurst

Mija właśnie rok, odkąd Erica Spencer zginęła w wyniku tragicznego wypadku, który wstrząsną mała społecznością. Zdaje się, że w Severn Oaks nikt już nie pamięta o tym wydarzeniu. Wkrótce jednak do sieci trafia zapowiedź serii podcastów, zatytułowanych „Prawda o Erice”. Ich autor zapowiada, że ujawnią, co tak naprawdę wydarzyło się na halloweenowym przyjęciu, podczas którego Erica została zamordowana. Podejrzanych jest sześcioro, a w ostatnim nagraniu morderca ma zostać zdemaskowany. Poza tym każde nagranie poświęcone jest innej osobie. W związku z tym mieszkańców Severn Oaks zaczyna ogarniać niepokój. A gdy jedna z wytypowanych osób ginie, wybucha panika.

Książka dostępna od 6 maja 2020 roku.