Serial Szadź

Serial Szadź to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Igora Brejdyganta. Ponieważ to właśnie na podstawie jego książki powstał serial. Co ciekawe, zajmuje się on również reżyserią, a także spełnia się w roli scenarzysty. Trudno więc się dziwić, że jego bestsellerowa powieść w końcu trafiła na ekrany. Produkcja przypadnie do gustu każdemu, kto interesuje się kryminałami i sensacją, z nutą thrillera w tle. Jesteście ciekawi, kiedy i gdzie zobaczycie serial? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Serial Szadź

Serial Szadź – kilka słów o produkcji i książce

Na małych ekranach wystąpią m.in.: Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Cezary Łukaszewicza, Bartosz Gelner, Anna Cieślak i Emma Giegżno. Produkcja została zrealizowana na zlecenie stacji TVN i zobaczycie ją na platformie player.pl od 30 kwietnia 2020 roku. Ponadto serial pojawi się także na antenie stacji TVN, jednak ta premiera przewidywana jest dopiero na jesień tego roku. W skład całości wchodzi 7 odcinków.

O czym opowiada książkowa historia? Główną bohaterką książki jest komisarz Agnieszka Polkowska. Kobieta doskonale wie, że znalezienie zwłok nigdy nie wróży nic dobrego. Jednak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w jej zawodzie to ponura codzienność. Być może praca okazałby się łatwiejsza, gdyby nie miała wokół siebie tylu wrogów. Ponieważ nikt nie przepada za panią komisarz, o której ostrym języku i szalonej inteligencji krążą już legendy. Jednak nic nie dzieje się bez przyczyny i Polkowska ma dobry powód, by trzymać wszystkich na dystans i nie wyjawiać swoich tajemnic. Tymczasem jednak przewrotny los szykuje dla niej nieoczekiwany cios. Zagrożenie przyjdzie ze strony, z której nigdy się nie spodziewała ataku. Psychopata ciągle ją zwodzi i daje wyraźnie odczuć, że nigdy nie popełnia błędów. Czy na pewno?

Przypominamy, że serial Szadź będzie dostępny na player.pl od 3 kwietnia bieżącego roku. Koniecznie dajcie nam znać, czy będziecie oglądać. Tymczasem tutaj znajdziecie książkę, która stała się inspiracją dla produkcji. Polecamy ją wszystkim miłosnikom kryminałów. Czytaliście?