Reguła nr 1 - kup na TaniaKsiazka.pl

Reguła nr 1 – taki tytuł nosi nowość od Marty Guzowskiej. Autorka skradła serca Czytelników w całej Polsce. O jej sukcesie świadczą liczne nagrody i wyróżnienia literackie, które wciąż gromadzi na swoim koncie. Ponadto doceniają ją nie tylko odbiorcy, ale również krytycy, którzy z niemałym zainteresowaniem czekają na każdą nową powieść tej pisarki. Nic dziwnego. Marta Guzowska to mistrzyni polskich kryminałów, których fabuła zachwyci nawet najbardziej wymagającego Czytelnika.

Niemały wpływ na rozwój wyobraźni autorki ma jej zawodowe wykształcenie. Otóż od ponad 20 lat jest archeologiem, pracowała w Troi na najbardziej prestiżowych wykopaliskach świata. Ponadto udało się jej zwiedzić całą Turcję, wyspy greckie i pół basenu Morza Śródziemnego za pomocą autostopu. Obecnie Guzowska mieszka w Wiedniu i to właśnie tam tworzy niezwykle porywające historie. Przekonajcie się sami, co tym razem przygotowała!

Nowość od Marty Guzowskiej – Reguła nr 1

Główną bohaterką powieści jest Simona Brenner, którą być może część Czytelników kojarzy z powieści pt. Chciwość. Kobieta za dnia spełnia się jako archeolog starożytnej biżuterii, w nocy zaś zamienia się w jej złodziejkę. I trzeba jej przyznać, że w obu dziedzinach jeszcze bardzo długo będzie bezkonkurencyjna. Kluczem do sukcesu bez wątpienia jest nie tylko wiedza i spryt, ale również cięty język. Nieco mniej optymistycznie maluje się jej życie prywatne. Brenner nie ma szczęścia do mężczyzn, a cierpliwość nie należy do jej mocnych stron.

Simona staje przed najtrudniejszym zadaniem w życiu. Okazuje się, że ktoś sprytnie wciągnął ją w makabryczną grę. Zlecono jej odszukanie i kradzież złotego runa, najcenniejszej na świecie sztabki złota. Problem w tym, że przedmiot ten nie istnieje. Jej perspektywa jednak bardzo szybko się zmienia, kiedy wokół zaczynają ginąć ludzie. Być może legenda okaże się prawdą? Bohaterka ma przed sobą trudne wyzwanie. Jej wrogiem okazuje się godny przeciwnik. W dodatku doskonale ukryty, pozbawiony skrupułów, piekielnie inteligentny i wyrachowany. Ponadto jego obsesja zamienia się w żądzę krwi.

W walce z niebezpiecznym i nieznanym przeciwnikiem kobieta będzie musiała komuś zaufać. A to jest nieco kłopotliwe, bo pierwsza reguła złodziejki mówi o tym, by nie ufać nikomu.

Nowość od Marty Guzowskiej znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!