Mega rabaty na mroźne wieczory to kolejna świetna akcja przygotowana przez ekipę księgarni TaniaKsiazka.pl. Ilu z was po ciężkim dniu pracy marzy tylko o tym, by schować się pod ciepłym kocem z książką i kawą w dłoni? Oczywiście rozgrzewająca ciecz jest tu do wyboru wedle uznania, tak jak tytuł, na którym macie zamiar skupić uwagę. Prawdziwy czytelnik wie, że do wieczornej książki pasuje bardzo wiele napojów. Ale okazuje się, że jest coś jeszcze, co może wprawić miłośnika lektur w dobry nastrój. Zgadza się, chodzi o promocję na książki. A ponieważ za oknem wciąż mróz, który nie zachęca do spacerów, TaniaKsiazka.pl przygotowała specjalną ofertę.

Mega rabaty na mroźne wieczory

To nie żart! TanioKsiążkowa ekipa stanęła na wysokości zadania i wyszła naprzeciw oczekiwaniom wielu czytelników. Bo nic tak nie poprawia humoru jak zakup nowej książki. Albo dwóch czy trzech w ekstra niskiej cenie. Okazuje się, że na specjalnie przygotowanej liście znajdziecie aż 3000 tytułów, które zostały przecenione od 27% nawet aż do 55%. Wyobraźcie sobie, że teraz powieść ulubionego pisarza możecie nabyć nawet o połowę taniej! Czy może być coś wspanialszego? Ponieważ lista jest zadowalająco duża, każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. Romanse, kryminały, mrożące krew w żyłach thrillery czy praktyczne poradniki i porywające historie fantasy. I mali i duzi z tej ogromnej oferty wybiorą coś, co z pewnością umili im mroźny wieczór.

Warto wspomnieć, że oferta potrwa do 16 stycznia 2017 roku włącznie, więc należy się spieszyć! Pozostało niewiele czasu, a takiej okazji nie możecie przegapić!

Całą ofertę znajdziecie tutaj.