Promocja na książki historyczne

Historia – potrafi być bolesna i trudna, potrafi też fascynować i zadziwiać. Historia świata, historia naszego kraju, losy poszczególnych ludzi. Każdy dzień, który chyli się ku końcowi, staje się historią. Promocja na książki historyczne z rabatami nawet do 37%, która pojawiła się na TaniaKsiazka.pl to okazja, żeby uzupełnić swoją biblioteczkę o nowe historyczne tytuły. Wśród nich powinna szczególnie znaleźć się Dunkierka. Film związany z tą książką jest nominowany do tegorocznych Oscarów. Poznajcie historię Dunkierki i akcji ratowania żołnierzy nazywanej „Cudem” i sprawdźcie inne fantastyczne książki historyczne. Promocja potrwa do 30 stycznia, zostały tylko 4 dni! Pośpieszcie się, zanim stanie się historią.

Promocja na książki historyczne

Dunkierka - kup na TaniaKsiazka.pl

Dunkierka Joshua Levine

Wyobraźcie sobie, że z każdej strony jesteście otoczeni przez wroga, obok was Wasi przyjaciele, a za Waszymi plecami morze. Jaką nadzieję można mieć w sytuacji beznadziejnej, kiedy wydaje się, że nie uda się wydostać z potrzasku? Akcję ratowania żołnierzy z Dunkierki nazwano „Cudem”. Poznajcie historię opowiedzianą przez samo życie, przez ludzi, którzy brali udział w najokrutniejszej wojnie europejskiej XX wieku. Film Dunkierka jest nominowany do tegorocznych Oscarów.

Dziewczęta z Auschwitz - kup na TaniaKsiazka.pl

Dziewczęta z Auschwitz Sylwia Winnik

Dziewczęta z Auschwitz to książka o dziewczynkach, kobietach, matkach, które przetrwały piekło. Jedna z nich pochowała swoje dziecko w pudełku po makaronie, jeszcze inna poprzysięgła sobie zemstę na jednej z esesmanek i po wojnie doprowadziła do jej skazania. W tych kobietach, które często trafiały do obozu jako dzieci, jest siła, o którą nigdy by siebie nie podejrzewały, walka o przetrwanie, która pchała je do przodu. Przeszły piekło, a teraz o tym opowiadają, dlaczego? Żeby świat pamiętał.

Królowa - kup na TaniaKsiazka.pl

Królowa Elżbieta Cherezińska

Elżbieta Cherezińska dokonała czegoś niezwykłego. Sprawiła, że Polacy na nowo zaczęli odkrywać swoją własną historię i bliżej przyglądać się legendarnym władcom. Nasz polska historia liczbą intryg, knowań, bohaterskich czynów i honoru nie odbiega znacząco od tej europejskiej. Królowa zabierze Was do zamierzchłej przeszłości, do czasów, w których żyła córka Mieszka i Dobrawy, Świętosława. Szybko przekonacie się, że ona i jej potomkowie stali się częścią wielkiej politycznej gry.

Każda książka to specyficzny wehikuł czasu, który zabiera nas do odległych miejsc i do spotkań z najróżniejszymi bohaterami. Książki historyczne mają to do siebie, że zabierają nas do miejsc i ludzi, którzy kiedyś istnieli, a my możemy ich poznać. Te spotkania nie zawsze są łatwe, ale zawsze pozostawiają ślad w naszej pamięci i pozwalają nam lepiej zrozumieć przeszłość, która jest dziedzictwem nas wszystkich.

Powieści i książki historyczne z rabatem nawet do 37% znajdziecie w tym miejscu.

Promocja na książki historyczne