Morderstwa w Somerset - kup na TaniaKsiazka.pl

Morderstwa w Somerset to gorąca nowość, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kryminalnych opowieści. Jeśli zatem poszukujecie wciągającej sensacji oraz historii, która do ostatniej strony będzie trzymać Was w napięciu, trafiliście idealnie. Ten angielski pisarz po raz kolejny udowadnia, że jego olbrzymi sukces to nie kwestia przypadku. Najnowsza książka to jasny i czytelny sygnał w stronę świata literatury, że w zanadrzu ma on jeszcze niejednego asa. I nie mamy wątpliwości, że jeszcze przez długi czas będzie zachwycał odbiorców porywającymi opowieściami. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Morderstwa w Somerset - kup na TaniaKsiazka.pl

Morderstwa w Somerset – wszystko, co najlepsze w klasycznej i współczesnej literaturze sensacyjnej

Główną bohaterką jest Susan Ryeland, redaktorka londyńskiego wydawnictwa. Od wielu lat współpracuje z autorem bestsellerowych kryminałów Alanem Conwayem. Mężczyzna naprawdę ma talent, a jego historie czytają odbiorcy na całym świecie. Susan właśnie otrzymuje wydruk najnowszej powieści pisarza, która lada chwila ujrzy światło dzienne. Początkowo wszystko się zgadza, schemat, który pokochali Czytelnicy, niczym nie różni się od innych historii. Spokojna wieś, ofiary zbrodni, prywatny detektyw. Jednak jest coś, co w tej książce nie pasuje redaktorce.

Już wkrótce okaże się, że sednem tej historii jest coś zupełnie innego, niż się wydaje. Odbiorcy naprawdę pokochali postać prywatnego detektywa Atticusa Pünda. Jednak najnowsza powieść z cyklu budzi w Susan pewien niepokój. Akcja powieści toczy się wokół morderstwa popełnionego w wiejskiej rezydencji Pye Hall. Czytelnicy znajdą w niej ofiary i intrygujących podejrzanych. Jednak wszystko to wydaje się jedynie pozorami. Bo na stronach powieści ukrywa się zgoła inna intryga. Okazuje się, że może być to realna opowieść o zazdrości, chciwości, bezlitosnej ambicji i morderstwie.

Co zrobić, kiedy literacka fikcja zaczyna przybierać realne kształty? O tym, że to życie pisze najlepsze scenariusze, nie trzeba nikogo przekonywać. Trudno jednak właściwie odegrać swoją rolę, kiedy sztuka staje się zbyt dramatyczna i nieprzewidywalna.

Książkę pt. Morderstwa w Somerset znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom nietuzinkowych historii kryminalnych, ze wciągającym wątkiem sensacyjnym.