Nowości z literatury kobiecej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nieuchronnie wielkimi krokami przyszła do nas jesień. Dni są coraz krótsze, a pogoda za oknem częściej się psuje. Warto więc korzystać z ostatnich, słonecznych dni. Poza tym to również doskonały czas, by zaopatrzyć domową biblioteczkę w nowości z literatury kobiecej. Uwielbicie romanse lub literaturę obyczajową? A może poszukujecie pikantniejszych historii, które rozgrzeją Was do czerwoności? Jesienna aura sprzyja temu, by wskoczyć pod ciepły koc i z ulubionym napojem w ręku zagłębić się w świat fikcji. W związku z tym przygotowaliśmy dziś dla Was zestawienie, w którym znajdziecie najgorętsze nowości. Na te historie szczególną uwagę powinny zwrócić wszystkie wielbicielki powieści, kierowanych do kobiet. Zaczynamy!

Nowości z literatury kobiecej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Urodziłam dziecko szejka - kup na TaniaKsiazka.plNowości z literatury kobiecej – Urodziłam dziecko szejka

Tę powieść napisało samo życie. Jej bohaterka zgodziła się opowiedzieć swoją historię dopiero dekadę po faktycznych wydarzeniach. Ola wbrew swojej woli zachodzi w ciążę z synem szejka. Jednak w Arabii Saudyjskiej za nieślubną ciążę grozi najsurowszy wymiar kary – śmierć. Tym samym dla bohaterki rozpoczyna się prawdziwy koszmar, który na zawsze odmieni jej życie.

Książka dostępna od 15 września 2020 roku.

Nie zostawię Cię - zobacz na TaniaKsiazka.plNowości z literatury kobiecej – Nie zostawię cię

Santo Accardi jest nie tylko przystojny, ale też prowadzi dobrze prosperującą firmę. Wie też, jak zawrócić kobietom w głowie. Lavender Anna Riss, jego asystentka, przywykła już do zachowania szefa. Kiedy jednak staje się jego służącą i musi wysyłać kwiaty byłym kochankom, postanawia to skończyć. Szybko okazuje się, że urok Santo działa także na nią. A podczas balu charytatywnego kobieta zostaje oskarżona o próbę uwiedzenia swojego szefa.

Książka dostępna od 30 września 2020 roku.

Nowości z literatury kobiecej - zobacz na TaniaKsiazka.plNowości z literatury kobiecej – Wyjdź za mnie, kochanie

Apolonia Darska zamierza prześcignąć świat w stworzeniu dla swojej ukochanej wnuczki Mariki idealnego wesela. Nie spodziewa się jednak, że ktoś planuje napad na jej dom. Tymczasem przyszła teściowa Mariki bacznie obserwuje kandydatkę syna. Nie ma zamiaru dopuścić do tego, by podczas ślubu jej ukochanego syna coś poszło nie tak. Wszystko wydaje się pod kontrolą – do czasu, kiedy na horyzoncie pojawia się prawdziwa miłość.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

Piekielny układ - kup na TaniaKsiazka.plNowości z literatury kobiecej – Piekielny układ

Nicole zrobi wszystko, by chronić swoją młodszą siostrę. W związku z tym to ona rusza do klubu go-go, aby negocjować z właścicielem, kiedy ojciec oferuje wierzycielowi jedną z nich. To tam spotyka Brunona Cabrera. I już wkrótce oboje zdają sobie sprawę, że znaleźli się w punkcie bez wyjścia. Tym samym rozpoczynają niebezpieczną grę.

Książka dostępna od 30 września 2020 roku.

Zjadaczka Grzechów - kup na TaniaKsiazka.plNowości z literatury kobiecej – Zjadaczka Grzechów

Czternastoletnia May, za kradzież bochenka chleba dożywotnio zostaje Zjadaczą Grzechów. Tym samym staje się społecznie wyklęta. Towarzyszą jej też brutalne napiętnowania, a do tego bohaterka musi wysłuchiwać wyznań umierających. Poza tym w ramach pogrzebowego obrządku musi spożywać rytualne pokarmy, symbolizujące grzechy konających, aby w ten sposób wziąć na siebie winę za ich występki. Wkrótce jednak zostaje wplątana w spisek z morderstwem w tle, a wszystko to dzieje się na królewskim dworze.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

Nowości z literatury kobiecej - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowości z literatury kobiecej – Zimna S

Malwina jako silna kobieta, która dobrze wie, czego chce i jak to osiągnąć, nie ma czasu na miłosne dramaty. Jednak ma też swoje potrzeby. Wkrótce w jej firmie pojawia się Sebastian, jednak zatrudnienie go okazuje się niezbyt dobrym pomysłem, ponieważ mężczyzna działa jej na nerwy. Do tego Malwina niebawem wplątuje się w romans z przystojnym Adamem, a ich relacja z dnia na dzień nabiera poważniejszych kształtów. Cały jej świat staje na głowie, kiedy ojciec kobiety oznajmia jej, że ktoś próbuje się na nim zemścić i to ona jest celem.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.