Mroczna toń A.J. Banner -

Mroczna toń A.J. Banner to kolejna nowość z kategorii thrilleru psychologicznego, jaka ukazała się w tym miesiącu. Warto wspomnieć, że na świecie książka przyjęta została z wielkim entuzjazmem, dzięki czemu trafiła na listę bestsellerów USA Today oraz Publishers Weekly.

Mroczna toń A.J. Banner - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Mroczna toń A.J. Banner – thriller psychologiczny

Główną bohaterką powieści jest trzydziestoczteroletnia Kyra Winthrop, z zawodu biolog morski. Podczas jednego z podejść do nurkowania staje się ona uczestniczką nieszczęśliwego wypadku, w rezultacie którego traci pamięć. Na szczęście, w tym dramacie ma na kogo liczyć.

Opiekunem i przewodnikiem Kyry po nowej rzeczywistości staje się mąż – Jacob. Na zamieszkałej przez nich wyspie ma też kilku bliskich przyjaciół, którzy także wspierają ją w tej trudnej sytuacji. Kobieta po fatalnym incydencie powoli wraca do zdrowia. Zaczynają się pojawiać także przebłyski pamięci.

Odzyskiwanie pamięci

Zafascynowana światem niczym dziecko, Kyra, skupia się i czerpie radość z każdego nowego, drobnego szczegółu. Stale powracające myśli nie dają jej jednak spokoju i przerywają idyllę. Obrazy z przeszłości, jakie widzi w swoich wizjach i snach, w niczym nie przypominają tego, co przedstawia jej mąż Jacob. Z czasem Kyra przypomina sobie coraz więcej wydarzeń z przeszłego życia. Małymi kroczkami dociera do prawdy, która staje się przerażającym koszmarem. Czy to, co odkryła wydarzyło się naprawdę, czy jest jedynie figlem, który płata jej umysł? Co w jej życiu jest prawdą, a co mglistą ułudą?

Mroczna toń A.J. Banner – intrygujące zakończenie

Mroczna toń to psychologiczny thriller z wieloma zwrotami akcji. Podczas lektury może często pojawić się ochota na podejrzenie ostatniej strony. Droga na skróty w tym przypadku nie jest wskazana. Czytelnicy, którzy zdecydują się sięgnąć po książkę autorstwa A.J. Banner mogą spodziewać się świetniej rozrywki aż do ostatnich stron. Miłośnicy wartkiej akcji oraz tajemniczej i mrocznej atmosfery, powinni koniecznie umieścić tę powieść na swojej półce. Gwarantujemy, że nie będziecie rozczarowani.

Książkę A.J. Banner pt. Mroczna toń znajdziecie tutaj. Życzymy miłej lektury!