9788379641475Na ostrzu noża to książka autorstwa czeskiego pisarza, Miroslava Zambocha. Aktualnie fani autora w Polsce mają niemałe powody do zadowolenia, ponieważ seria została właśnie wznowiona. Trzeba przy tym wspomnieć, że owa książka jest pierwszą częścią całej serii pt. Cykl o Koniaszu, w której skład wchodzą: Na ostrzu noża (tom I i II), Krawędź żelaza (tom I i II) oraz Wilk samotnik (tom I i II). Jak więc widać, historia długa i gwarantująca rozrywkę na wysokim poziomie. Jeśli jednak wciąż macie wątpliwości, mamy coś, co bardzo szybko je rozwieje.

Na ostrzu noża – filmowa recenzja

Tak, tak! Już dobrze znany wam Paweł, z youtubowego kanału Posłuchajcie, przychodzi z pomocą. Dzięki temu, macie szansę dowiedzieć się nieco o fabule książki jak i całego cyklu. Czy Koniasz to taki czeski Wiedźmin? Czym się różnią, a co ich łączy? Tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiecie się z owej recenzji! Wygodna forma sprawia, że nie musicie właściwie nic robić. Wystarczy kliknąć play i gotowe! Zajęci swoimi sprawami możecie skupiać wzrok na czymś zupełnie innym. W tym czasie Paweł przekaże wam wszystkie niezbędne informacje dotyczące powieści. My jednak zachęcamy nie tylko do wysłuchania, ale również obejrzenia filmiku. Dlaczego? Nie zdradzimy zbyt wiele, ale możemy zagwarantować, że uśmiech pojawi się na waszych twarzach. Przekonajcie się sami!

Ponieważ cały cykl to łącznie aż 6 książek, każdy czytelnik ma zagwarantowane długie godziny w niezwykłym świecie. Warto też wspomnieć, że zbliżają się święta a książka to jeden z najlepszych prezentów, jaki można otrzymać lub podarować. W dodatku seria składająca się aż z tylu tomów to niezwykle spektakularny podarunek, z którego ucieszy się każdy miłośnik fantastycznych opowieści.

Na ostrzu noża znajdziecie tutaj.