KryminałZapowiedzi i nowości

Nagranie Małgorzaty Falkowskiej – nie przegap tego thrillera!

Nagranie Małgorzaty Falkowskiej - nie przegap tego thrillera!

Okazuje się, że Małgorzata Falkowska świetnie sobie radzi nie tylko na gruncie literatury obyczajowej i dziecięcej. Wraz ze swoją najnowszą książką autorka pewnie wkracza do grona twórców kryminałów. Jej mocny thriller, Nagranie pojawi się na półkach księgarń już 15 maja. Możecie się spodziewać nie tylko mocnej historii, ale też wartkiego tempa akcji. Historia, którą opowiada autorka, niejednokrotnie Was zaskoczy.

Nagranie Małgorzaty Falkowskiej - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Nagranie Małgorzaty Falkowskiej – premiera w maju!

Ciekawe jest to, że Małgorzatę Falkowską do napisania tej powieści zainspirowały autentyczne wydarzenia. Na przełomie 2016 i 2017 roku w Toruniu zaginęło kilku młodych mężczyzn. Jednego z nich nie udało się odnaleźć, jeden zginął wskutek nieszczęśliwego wypadku, a kilku sfingowało zaginięcie, żeby zaistnieć w mediach społecznościowych. Mimo tego, że te sprawy nie były ze sobą powiązane, to wystarczyły, żeby wyobraźnia autorki zaczęła pracować na najwyższych obrotach. Nagranie jest właśnie tego efektem.

Z pewnością zastanawiacie się, o czym będziecie mogli przeczytać w tym thrillerze?

Nazywam się Kacper Ropejko. Wiem, że zgrzeszyłem i wiem, że to, co mnie spotkało, jest jedynym dobrem, jakie mogłem wyrządzić na tym świecie.
Mnie już nie ma, ale wy jeszcze jesteście. Jeszcze!
Wesołych Świąt.

Nagranie Małgorzaty Falkowskiej - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Komisarz Maciej Gorczyński prowadzi zagadkową sprawę. Podejrzewa, że ma do czynienia z seryjnym mordercą.

W Toruniu, w ciągu zaledwie pół roku zaginęło pięciu młodych ludzi. Rodziny zaginionych dostały filmy, na których każdy z nich przekazuje zagadkową wiadomość.

Nietypowa sprawa potrzebuje nietypowych rozwiązań. Toteż Gorczyński podejmuje współpracę ze Sylwią Trojanowską. Kobieta ma niezwykły dar – jest jasnowidzką. Zależy im na tym, żeby jak najszybciej zidentyfikować i zamknąć mordercę. Nie chcą, żeby ofiarami stali się kolejni młodzi mieszkańcy Torunia.

To śledztwo zaprowadzi ich do Fundacji LifeTrans. Komisarz nie wie, że sprawca, śledzi każdy ich krok…

Książkę Nagranie będziecie mogli znaleźć w księgarniach dopiero od połowy maja. Jednak już dziś macie możliwość, żeby zamówić ją  w przedsprzedaży w tym miejscu.