Pomysł na prezentPromocje

Prezenty na Święta Bożego Narodzenia dla niej i dla niego – inspiracje od TaniaKsiazka.pl

Prezenty na Święta Bożego Narodzenia dla niej i dla niego - inspiracje od TaniaKsiazka.pl

W tym miesiącu czas płynie szybciej. Zanim się obejrzysz, będziesz prasować kreację na kolację wigilijną. A skoro wigilia, to choinka, a jak choinka – to prezenty! Tak, to już ten moment, by poważnie podejść do tematu. Czy na pewno masz czas na „pomyślę o tym później”? Nasza zaprzyjaźniona księgarnia TaniaKsiazka.pl przygotowała świąteczno-prezentową strefę, w której umieściła wszystko, czym można uszczęśliwić bliskich. Zajrzyj tam i złap prezenty na Święta Bożego Narodzenia dla niej i dla niego.

 Prezenty na święta Bożego Narodzenia dla niej i dla niego - inspiracje od TaniaKsiazka.pl

Co wybrać na prezenty na Święta Bożego Narodzenia?

Zrobić prezenty, które będą trafione i po krótkim czasie nie znikną w czeluści szuflad, to wcale nie taka prosta sprawa.

Jeżeli nie masz czasu na bieganie po sklepach i stanie w kolejkach, prezenty pod choinkę zamów online. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć np. na lepienie tysiąca pierogów lub czytanie świątecznych powieści.

Biorąc pod uwagę tempo naszego życia, niewiele czasu zostaje na długie przemyślenia, co komu podarować. Zwłaszcza gdy lista osób, którym chcielibyśmy sprawić niespodziankę, jest długa. Właśnie dlatego TaniaKsiazka.pl przygotowała specjalne miejsce dla wszystkich mikołajów.

Wśród prezentowych inspiracji znajdziesz prezenty dla dzieci, upominki dla niej i dla niego. Jeśli masz określony budżet, to znajdziesz tam także produkty podzielone ze względu na cenę – prezenty do 30, 50 i 100 zł.

Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej świątecznym, tanioksiążkowym rekomendacjom.

Prezent na święta dla niej — książki i nie tylko

Jaki prezent świąteczny wybrać dla niej: mamy, siostry, żony albo przyjaciółki? Księgarnia TaniaKsiazka.pl proponuje Ci kilka klasycznych kierunków. Możesz wybierać spośród wyselekcjonowanych książek, gier, kosmetyków i perfum.

My wychodzimy z założenia, że książka jest najlepszym świątecznym prezentem. Dlatego wybraliśmy kilka, na które też naszym zdaniem warto zwrócić uwagę.

Cuda wianki — magiczne i pełne humoru opowiadania Anety Jadowskiej

Tę książkę wybierz, jeżeli chcesz komuś podarować chwilę wytchnienia od codzienności. To pełne humoru opowiadania o rodzinie czarownic. Każda z nich ma inny talent i każda jest wyjątkowa. Wokół tak barwnych postaci nie może zabraknąć niebezpiecznych i zabawnych perypetii.

Opowiadania Anety Jadowskiej czyta się szybko, a każde z nich porywa czytelnika do świata pełnego magii i rodzinnego ciepła.

Same Cuda wianki są pięknie wydane i pełne ilustracji — to świetna książka na prezent.

Cuda wianki Anety Jadowskiej to pomysł na prezent na święta dla kobiety

Gorzko, gorzko — historia kobiet z jednej rodziny opowiedziana przez Joannę Bator

To jedna z lepszych książek, jakie czytałam w ciągu ostatnich kilku lat. Autorka pisze o prababce, babce, matce i córce. Każda z nich ma za sobą trudną historię. Trauma matki determinuje życie córki. To opowieść o kobietach, które żyją bez mężczyzn, bo ci odchodzą lub znikają w tajemniczych okolicznościach…

Gorzko, gorzko - polecamy książkę na prezent dla niej

My Policeman od Bethan Roberts — dla tych, co lubią romantyczne historie

Autorka przenosi czytelników do Wielkiej Brytanii lat 50. Swoją poruszającą historię skupia wokół trójkąta miłosnego. Ona kocha go, a on kocha jego i to z wzajemnością. Podwójne życie i złamane serca — to historia stara jak świat, ale autorka opowiada ją z niezwykłą wrażliwością.

Książka My Policeman to pomysł na prezent na święta dla kobiety, czytelniczki, która ceni pięknie opowiedziane obyczajowe historie.

Książka My Policeman - pomysł na prezent gwiazdkowy dla niej

Prezent na święta dla niego

Zastanawiasz się co kupić na gwiazdkę bratu, ojcu, wujkowi, przyjacielowi czy dziadkowi lub partnerowi? Jeżeli szukasz prezentu na święta dla mężczyzny, możesz skierować się ku wirtualnym półkom z kosmetykami, planszówkami i oczywiście książkami.

Zatrzymaj się na dłużej przy książkach. Wśród prezentów na gwiazdkę wybranych przez ekipę TaniaKsiazka.pl znaleźliśmy takie, które też naszym zdaniem są świetnym pomysłem.

Chołod — nowa powieść Szczepana Twardocha

W swojej nowej powieści Twardoch prowadzi swojego bohatera — Ślązaka, komunistę oddanego ideom bolszewizmu — przez rosyjską rewolucję. Gdy Widuch ucieka z łagru, trafia do tajemniczej osady zwanej Chołodem. To zamknięta społeczność, która żyje zgodnie z rytmem polarnej natury. Nikt tam nawet nie słyszał o Stalinie.

Chołod, nowa powieść Twardocha to pomysł na prezent na święta dla mężczyzny

Dziady i dybuki — Jarosław Kurski na tropie rodzinnej historii

W osobistym reportażu Jarosław Kurski przygląda się bliżej historii swojej rodziny. To przejmująca i wciągająca opowieść o żydowskiej rodzinie, która poszukuje drogi do polskości.

Dziady i dybuki Jarosława Kurskiego - polecamy na świąteczny podarunek dla niego

GOPR. Na każde wezwanie — prezent na gwiazdkę dla miłośnika opowieści z górskich szlaków

Wojciech Fusek i Jerzy Porębski w swojej książce skupiają się na 70-letniej historii GOPR-u. To historia opowiedziana wspomnieniami ratowników. Dzięki książce obdarowany czytelnik będzie miał szansę przyjrzeć się bliżej pracy GOPR-owców.

GOPR. Na każde wezwanie - pomysł na gwiazdkowy prezent

Sprawdź pomysły na prezenty od TaniaKsiazka.pl

Poza prezentami na święta dla niego i świątecznymi podarunkami dla niej w TaniaKsiazka.pl znajdziesz także mnóstwo pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla dzieci. Księgarnia przygotowała specjalne listy prezentowe, dzięki którym bez problemu dobierzesz podarunek do wieku dziecka.

Znajdziesz w niej prezenty dla:

  • maluchów,
  • przedszkolaków,
  • starszaków,
  • i nastolatków.

To nie tylko książki, ale też zabawki, gry i klocki.

Chcesz sprawdzić, jakie jeszcze prezenty pod choinkę przygotowała TaniaKsiazka.pl? Kliknij baner 👇👇👇

 Prezenty na święta Bożego Narodzenia dla niej i dla niego - inspiracje od TaniaKsiazka.pl

 

W poszukiwaniu inspiracji na świąteczne upominki sprawdź też: