Najnudniejsza książka świata - kup na TaniaKsiazka.pl

Najnudniejsza książka świata jest już dostępna na naszym rynku i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom poradników i lektur psychologicznych. Oczywiście, jeśli w ogóle uda się Wam przez nią przebrnąć, nim zaśniecie. Jedno jest pewne! Książka robi furorę na całym świecie i to nie bez powodu. Przecież jej lektura to świetna okazja, by przetestować swoją wytrzymałość i podjąć nietuzinkowe, jesienne wyzwanie. Koniecznie dajcie nam znać, czy udało się Wam dotrwać do ostatniej strony tej najnudniejszej książki świata. I czy faktycznie zasługuje na swoje miano. Przetestujcie i przekonajcie się o tym sami!

Najnudniejsza książka świata – jej czytanie grozi natychmiastowym zaśnięciem!

Ponieważ to Najnudniejsza książka świata, śmiało można rzec, że pomoże wszystkim, którzy borykają się z bezsennością. W związku z tym, podczas jej powstawania wypito 30 litrów kawy. Cały proces trwał 6 miesięcy, a w ciągu dnia odbywano około 17 drzemek. Tłumacz zasypiał, redaktor ziewał, korektor ratował się energetykami. Jeśli do tej pory uważaliście się za nocnych marków i nic nie było w stanie wysłać Was do łóżka, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Ta innowacyjna książka skutecznie wyśle w objęcia Morfeusza każdego, nawet najbardziej opornego odbiorcę.

W jej wnętrzu czytelnicy znajdą unikalny zbiór tekstów i grafik, których czytanie wprowadza mózg w hipnotyczny stan. Tym samym ich oglądanie i czytanie ułatwia zaśnięcie. Czego można się spodziewać? Na przykład informacji o kryzysie politycznym w Belgii w latach 2007 – 2011. Poza tym znajdziecie tu również wzmiankę o ostatnich zmianach w klasyfikacji mięczaków. Gdzie indziej znajdziesz światowy almanach kiszonych ogórków lub relację z najdłuższej partii szachowej? Tak, w tej książce będziecie mieli szansę przeczytać także o tym.

Dlatego nie zwlekajcie dłużej i podejmijcie te niezwykłe wyzwanie. I koniecznie podzielcie się z nami informacją, przy której stronie zasnęliście! Przygotujcie się na szybkie zasypianie z najnudniejszą książką, jaką kiedykolwiek opublikowano.

PS. Jeśli okaże się, że ta książka nie uśpiła Was od razu, Wasza wiedza poszerzy się o masę bezużytecznych ciekawostek. I to takich, które z pewnością uratują każdą imprezę. W końcu, kto nie chciałby poznać wszystkich rodzajów śniegu?

Najnudniejsza książka świata znajduje się tutaj. Gorąco polecamy!