Najpopularniejsze polskie książki erotyczne - zestawienie Najpopularniejsze polskie książki erotyczne

W czołówce odpowiedzi na pytanie o najpopularniejsze polskie książki erotyczne, na pewno pojawiałaby się seria 365 dni Blanki Lipińskiej. Jej sława przekroczyła bowiem nie tylko nasze polskie granice, ale również granice formy literackiej, przybierając kształt filmu. Lipińska nie jest jednak monopolistką na ryku polskiej literatury erotycznej. Mamy naprawdę spore grono autorek, specjalizujących się w miłości, namiętności i damsko-męskich grach i gierkach – czasem dość niebezpiecznych, ale zawsze malujących policzki na czerwono. Ich powieści zyskały wiele fanek, ponieważ książki o tematyce erotycznej opuściły wstydliwą strefę tabu i w czytaniu ich nie ma już nic zdrożnego. Po które nie-zakazane polskie powieści sięgamy ostatnio najchętniej? 

Najpopularniejsze polskie książki erotyczne Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Najpopularniejsze polskie książki erotyczne

Na samym początku, zanim przejdę do powieści, uraczę Cię polskim erotykiem XVII-wiecznego poety Jana Andrzeja Morsztyna:

„– Kiedy się lepiej zalecać – doktora

Pytała panna – z rana czy z wieczora?”

Doktor powiada: – „Lepiej to osłodzi

Wieczór, lecz zdrowiu nie tak rano szkodzi”.

„– Uczynię – mówi – według twego zdania:

Wieczór dla smaku, dla zdrowia z zarania”.

~ Jan Andrzej Morsztyn, „Niegłupia”

Miał chłopak fantazję! 🙂 Podobnie jak współczesne pisarki, które troszeczkę innym językiem, ale jednak piszą o tym samym. Które fantazje rozpisane ostatnio na kartkach powieści przyciągają największą liczbę kobiet spragnionych romansu?

Miasto mafii Kinga Litkowiec

Główną bohaterką Miasto mafii Kingi Litkowiec jest Emma Greene. Kobieta przeprowadziła się do niewielkiego miasta pod Nowym Yorkiem, by tam się wyciszyć, puszczając trudną przeszłość w niepamięć. Przeliczyła się jednak, licząc na spokój w tym miejscu, ponieważ władzę nad okolicą przejmuje mafia. Mieszkańcy, bojąc się o swoje życie, uciekają lub szykują się na najgorsze. Emma natomiast przyjmuje inną strategię, ponieważ nowi gospodarze przyciągają jej uwagę. I jak się okazuje z wzajemnością do tego stopnia, że mafijny boss postanawia zrobić wszystko, by zbliżyć się do dziewczyny. Czy plany mafiosa zagrażają jej bezpieczeństwu? A może właśnie to jest ten mężczyzna, którego szukała całe życie?

Książkę Miasto mafii Kingi Litkowiec zamówisz pod tym linkiem.

Ring Anna Wolf

Czytając powieść Ring Anny Wolf, staniesz się świadkiem rozkwitu płomiennego romansu między przystojnym mistrzem boksu Carter a tajemniczą kobietą imieniem Alice. Mężczyzna jest sportowcem, który jest tak skupiony na karierze sportowej, że całkowicie zaniedbał swoje życie prywatne. Nie jest zainteresowany przelotnymi flirtami ani naskórkowymi znajomościami z ludźmi, których interesują tylko jego sukcesy i którzy chcą się ogrzać w blasku jego sławy. Carter szykuje się do walki o mistrzostwo świata i nie może pozwolić, by cokolwiek rozproszyło jego uwagę. Nie ma jednak  kontroli  nad przeznaczeniem… Wracając do domu natrafoia na auto, które najprawdopodobniej uczestniczyło w wypadku. Wzywa zatem pomoc i odchodzi w swoją stronę. Jednak jego myśli nie chce opuścić zauważona obok samochodu piękna nieznajoma. Wkrótce dziewczyna ponownie pojawia się w jego życiu i zdaje się, że Alice – bo tak jej na imię – sprawi, że przygotowania Cartera do zawodów staną pod znakiem zapytania.

Ring Anny Wolf jest dostępny w tym miejscu.

Trener Anna Langner

Polskie książki erotyczne kryją w sobie wiele życiowych prawd… Czasem okazuje się, że oprócz fachowego wsparcia możesz dostać o wiele więcej, a twój trener z siłowni może zmotywować cię do zmian i odmienić twoje życie. Dokładnie tak dzieje się w życiu Justyny, głównej bohaterki powieści Trener autorstwa Anny Langner, będącej pierwszym tomem serii Faceci do wynajęcia. Były mąż Justyny, zostawił ją i odszedł do dziewczyny młodszej i szczuplejszej od niej. To dla kobiety potężny cios. Swoją rozpacz i rozżalenie próbuje łagodzić, szukając pocieszenia w czekoladzie i chipsach, zapadając się coraz głębiej w sobie i karmiąc demona przeszłości.

Przyjaciółka, chcąc poprawić jej samopoczucie, zachęca Justynę do zapisania się do klubu fitness. Dziewczyna zgadza się na propozycję i zapisuje się na prywatną sesję z trenerem osobistym. Wtedy jeszcze nie wie, że mężczyzna, który ma ją wesprzeć, jest tym, który wiele lat temu wpędził ją w poważne kłopoty. Mało tego – on też nie ma o tym pojęcia!

Trener czeka na Ciebie tutaj. Pozostałe książki z tego cyklu zamówisz po przejściu na tę stronę.

W ciemnościach Ada Tulińska

W kolejnej polskiej powieści erotycznej pt. W ciemnościach autorstwa Ady Tulińskiej poznajemy Oliwię. Tragiczna śmierć rodziców sprawiła, że dziewczyna musiała wydorośleć. Nie tylko dla siebie, ale również dla swego młodszego brata. Po rodzicach odziedziczyła ogromne długi i by je spłacić, pracuje na dwa etaty. Wkrótce jednak zaczyna sprzątać w luksusowej rezydencji pewnego milionera i nie ma pojęcia, jak to odmieni jej życie. Otrzymuje bowiem od gburowatego Maksymiliana pewną niezwykle atrakcyjną, ale też na wskroś kontrowersyjną propozycję. Warunkiem jest to, by ich spotkania odbywały się w ciemności. Jakie tajemnice za tym stoją? Dlaczego Maks nie chce pokazać Oliwii swojej twarzy?

Powieść Ady Tulińskiej W ciemnościach czeka na Ciebie na tej stronie.

Mala M. Paulina Świst Lilka Płonka

Pewnie niejedna kobieta zastanawia się, czy przygodny seks z nieznajomym ma szansę przerodzić się w prawdziwe uczucie? W takich polskich powieściach erotycznych, jak np. Mala M. autorstwa duetu pisarskiego Pauliny Świst i Lilki Płonki zdecydowanie można znaleźć odpowiedź. W tej opowieści taką przygodę przeżywa Malwina. Dziewczyna prowadzi spokojne, nieskomplikowane życie, zawodowo projektuje okładki i jest zadowolona ze swojej codzienności. Niestety nie ma jednak szczęścia w miłości i zawsze trafia na niewłaściwych mężczyzn. Pewnego razu jednak na imprezie poznaje prawdziwego przystojniaka, któremu nie może odmówić. Pożądanie wygrywa z rozsądkiem, dzięki czemu Malwina ma najlepszy seks w życiu. Przez kolejne dni nie może zapomnieć o kochanki, ale nie jest w stanie się z nim skontaktować. W międzyczasie w jej pobliżu pojawia się szarmancki sąsiad, któremu wpadła w oko. Nie może się równać do niedawno poznanego boga rozkoszy, ale wydaje się mieć inne zalety. Czy Mala M. da mu szansę?

Powieść tandemu pisarskiego Świst + Płonka znajdziesz po przejściu na tę stronę.

***

Inne polskie książki erotyczne, oraz pikantne powieści zza granicy znajdziesz w tym miejscu.

Czytaj także: