Książki podobne do 365 dni Książki podobne do 365 dni

Ogromny sukces powieści erotycznych z wątkiem mafijnym napisanych przez Blankę Lipińską sprawił, że czytanie tego gatunku literatury w Polsce stało się bardzo modne. Parę lat temu podobny boom na pikantne książki wywołała proza E. L James i jej Pięćdziesiąt twarzy Greya. Pani Lipińska jednak zdetronizowała brytyjską królową gorącego romansu, serwując czytelnikom znacznie mocniejsze sceny i okrywając się purpurowym płaszczem skandalu wykończonym kołnierzem z kontrowersji. Miliony sprzedanych egzemplarzy książek, podwójne objęcie prowadzenia w topce najchętniej oglądanych produkcji na Netflixie przez ekranizację jej powieści, i przez to coraz częściej w wyszukiwarce internetowej pojawia się hasło Książki podobne do 365 dni

  1. Seria Dziedzic Podziemia, Monika Nerc
  2. Seria Mercilles, Willow Winters
  3. Seria Gangsterzy, Anna Wolf
  4. Seria Bezlitosna siła, Agnieszka Lingas- Łoniewska
  5. Książki autorstwa Megan Hart

Książki podobne do 365 dni

Jeśli Ty również na swojej liście marzeń masz punkt: „przeczytać książki podobne do 365 dni„, przyjrzyj się naszym propozycjom i zamów te, które najbardziej przykują Twoją uwagę spragnioną gorących, namiętnych historii.

Seria Dziedzic Podziemia, Monika Nerc

Seria Dziedzic podziemia Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Seria Dziedzic podziemia autorstwa Moniki Nerc to cykl mafijny, którego akcja rozgrywa się w Warszawie. Mężczyzna, którego imię ludziom nie przechodzi przez gardło ze strachu. Istny rosyjski diabeł pokryty, którego ciało pokrywają tatuaże i blizny. Nie znał litości inie miał skrupułów, gdy rozprawiał się z wrogami, fundując im męczarnie. Teraz wychodzi z więzienia i dowiaduje się, że ktoś próbuje zająć jego miejsce w mafijnej hierarchii. Co się wydarzy, gdy na jego drodze stanie Catriona, piękna młoda kobieta po studiach, która pragnie wieść zwyczajne życie. Jak zmieni się rzeczywistość dziewczyny, gdy w jej świat wkroczy najniebezpieczniejszy mężczyzna w stolicy? Gdy wpadnie w oko samemu diabłu?

W skład serii wchodzą:

Seria Mercilles, Willow Winters

Seria Mercilles Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Książki podobne do 365 dni to również kolejne części pikantnej i niebezpiecznej mafijnej serii Mercilles autorstwa Willow Winters. Sięgając po te lektury, przygotuj się na prawdziwy emocjonalny rollercoaster, ponieważ to romanse z silnie nakreślonym wątkiem erotycznym. Zajrzysz do gangsterskiego świata, poznasz jakie twarde reguły w nim panują i poczujesz, jak to jest być kobietą pożądaną przez bezwzględnego szefa mafii.

Główną bohaterką jest piękna młoda kobieta Aria, która wychowywała się w nieciekawym środowisku. Jej ojciec jest bowiem głową jednej z rodzin mafijnych. Dziewczyna próbuje nie mieszać w interesy ojca, jednak zostaje uprowadzona przez szefa innej grupy przestępczej i sojusznika odwiecznego wroga jej ojca. Mężczyzna imieniem Carter ma w tym porwaniu głęboko ukryty cel.

Pamięta bowiem Arię jeszcze z czasów dzieciństwa, kiedy ta przypadkowo ocaliła go od śmierci. Jednak wcale nie czuje wdzięczności, a wręcz przeciwnie – obwiania ją, że to przez nią miał szanse dorosnąć i stać się bezwzględnym człowiekiem. Chcąc się na niej zemścić i próbuje ją złamać. Trafił jednak na bardzo silną osobowość… Czy Aria oprze się bezwględnemu szefowi mafii? I jego zwierzęcemu urokowi?…

W skład serii wchodzą:

Seria Gangsterzy, Anna Wolf

Seria Gangsterzy Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Serię Gangsterzy Anny Wolf rozpoczyna fascynująca powieść Serce gangstera, której akcja rozgrywa się w niebezpiecznym, a zarazem pociągającym środowisku przestępczym. Nałogowy hazardzista, Nick McCoy, zaciąga dług u głowy rodziny rosyjskiej mafii, Aleksieja Tarasowa, jednak nie jest w stanie wywiązać się na czas z zobowiązania. Chcąc wydłużyć termin spłaty, przedstawia wierzycielowi nietypową propozycję — daje mu w zastaw swoją siostrę, Chloe — piękną, samotną dwudziestodwuletnią manager restauracji. Kobieta przeżywa szok, gdy niespodziewanie zostaje porwana i uwięziona w jednym z apartamentów rezydencji groźnego gangstera. Bezkompromisowy dotąd Aleksiej zmienia się pod wpływem uroku młodej dziewczyny. Nie sięga bez pytania po to, czego pragnie, lecz cierpliwie czeka na przyzwolenie. Czy ma nadzieję na uczucie? I czy ono się pojawi?

W skład serii wchodzą:

Seria Bezlitosna siła, Agnieszka Lingas- Łoniewska

Bezlitosna siła Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Seria Bezlitosna siła opowiada o mężczyznach uprawiających walki MMA. Każdy z bohaterów poszczególnych tomów ma za sobą prawdziwie mroczną historię, która nie pozwala mu spokojnie żyć. Cykle ten jest również o kobietach, które doświadczyły przemocy i zwróciły się po pomoc do fundacji FemiHelp, wspierającej ofiary agresji ze strony mężczyzn. Co się może stać, gdy dojdzie do spotkania silnego mężczyzny i kobiety po trudnych przejściach? Cztery wyjątkowe historie od Agnieszki Lingas – Łoniewskiej  nie tylko rozpalą Twoje emocje. Niosą one bowiem znacznie głębsze przesłanie,  poruszające problem przemocy wobec kobiet.

W skład serii wchodzą:

Książki autorstwa Megan Hart

Książki Megan Hart Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Fankom prozy Blanki Lipińskiej mogą się spodobać również powieści pisane przez amerykańską autorkę Megan Hart. To książki podobne do 365 dni, i choć nie ma tu wątku mafijnego, znajdziesz w nich jednak niebezpieczne związki i erotyczną grę kochanków. Hart znana jest z głębokiej i sensualnej twórczości, która nie tylko rozpala zmysły, ale również zmusza do myślenia i chwyta za serce, a jej postaci pociągają mrocznym charakterem i złożoną psychologicznie osobowością. Pisarka napisała ponad 30 książek, natomiast dziś polecam Ci zapoznać się z jej erotycznym tryptykiem, na który składają się powieści:

***

Książki podobne do 365 dni

Więcej powieści erotycznych, a w tym książki podobne do 365 dni,  znajdziesz w Strefie Niegrzecznych Książek księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl,  w tym miejscu.

Powiązane artykuły: