Serce gangstera Anny Wolf - dla fanów Lipińskiej Serce gangstera Anny Wolf

Uwielbiasz cykl Blanki Lipińskiej 365 dni i szukasz lektur o podobnej tematyce? Zdecydowanie polecamy ci książki Anny Wolf z gatunku powieści romansowo-erotycznej z motywem mafijnym, zamknięte w bestsellerową serii Gangsterzy. Zacznij od tomu otwierającego, pt. Serce gangstera, i pozwól się wciągnąć w gorącą, sensacyjną akcję już od pierwszej strony!

Serce gangstera Anny Wolf. Sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Serce gangstera  – romans z dreszczykiem

Powieść Serce gangstera Anny Wolf rozpoczyna fascynującą historię rozgrywającą się w niebezpiecznym, a zarazem pociągającym środowisku przestępczym. Nałogowy hazardzista, Nick McCoy, zaciąga dług u głowy rodziny rosyjskiej mafii, Aleksieja Tarasowa, jednak nie jest w stanie wywiązać się na czas z zobowiązania. Chcąc wydłużyć termin spłaty przedstawia wierzycielowi nietypową propozycję — daje mu w zastaw swoją siostrę, Chloe — piękną, samotną dwudziestodwuletnią manager restauracji.

Kobieta przeżywa szok, gdy niespodziewanie zostaje porwana i uwięziona w jednym z apartamentów rezydencji groźnego gangstera. Bezkompromisowy dotąd Aleksiej zmienia się pod wpływem uroku młodej dziewczyny. Nie sięga bez pytania po to, czego pragnie, lecz cierpliwie czeka na przyzwolenie. Być może nawet ma nadzieję na uczucie?

Ciekawi cię, ile według niego Chloe jest warta? Zastanawiasz się, czy dziewczyna pozwoli zbliżyć się do siebie człowiekowi, który przetrzymuje ją wbrew jej woli? Koniecznie przeczytaj książkę Serce gangstera, a potem sięgnij po kolejne części serii Gangsterzy.

Mafijne opowieści w cieniu romansu

Serce gangstera to debiut literacki Anny Wolf i zarazem pierwsza część jej serii sensacyjnych romansów, która w krótkim czasie stała się wydawniczym bestsellerem. Do tej pory ukazały się trzy tomy z zaplanowanego pięciotomowego cyklu: Serce gangstera, Zemsta gangstera oraz Ryzyko gangstera, a w przygotowaniu jest już Pokusa gangstera. Autorka nie wyklucza jednak rozszerzenia serii, jeśli zainteresowanie jej prozą nadal będzie tak duże, jak dotąd.

Każda z powieści gwarantuje czytelnikowi przyjemne napięcie, wartką akcję oraz elektryzujący, gorący romans.  Jeśli twoje serce podbiła historia Massimo i Laury wykreowana przez Blankę Lipińską w serii 365 dni, miłosne opowieści wprost z niebezpiecznego świata przestępczego stworzone przez Annę Wolf z pewnością przypadną ci do gustu. O całej serii szerzej przeczytasz w tym miejscu.

Trzy powieści cyklu Gangsterzy możesz kupić w pakiecie. Wystarczy, że zajrzysz tutaj.

Powiązane artykuły: