Nasze szczęśliwe czasy - wznowienie powieści Gong Ji-young

Interesuje Was kultura koreańska? W lekturze szukacie opowieści o miłości i okazji do wzruszeń? Nie boicie się konfrontacji z trudnymi tematami? Jeśli tak, Nasze szczęśliwe czasy to książka, po którą powinniście sięgnąć. Wznowienie powieści Gong Ji-young już niedługo ukaże się na półkach księgarń. Poniżej znajdziecie kilka słów o fabule książki oraz datę jej premiery.

Nasze szczęśliwe czasy - wznowienie powieści Gong Ji-young

Nasze szczęśliwe czasy – wznowienie powieści Gong Ji-young

Yu-jeong to trzydziestokilkuletnia kobieta, która na pozór ma wszystko, by być szczęśliwą. Piękna i utalentowana, pochodzi z zamożnej rodziny, jest rozpoznawalna w swoim kraju. Choć teraźniejszość rysuje się w różowych barwach, przeszłość kobiety rzuca na jej życie mroczny cień, z którym nie potrafi sobie ona poradzić mimo upływu lat. Jako nastolatka Yu-jeong została zgwałcona, przez co kilka razy próbowała popełnić samobójstwo.

Za trzecim razem z pomocą dla Yu-jeong przychodzi jej ciotka Monika. Kobieta jest zakonnicą i od 30 lat odwiedza w więzieniach skazańców, rozmawia z nimi i próbuje ich w ten sposób resocjalizować.

W ramach swego rodzaju terapii Monika zabiera Yu-jeong na jedną z takich wizyt. W zakładzie karnym obie poznają Yun-su — młodego mężczyznę, jednego z najgroźniejszych osadzonych, skazanego na karę śmierci. Po kilku spotkaniach, gdy opadają maski, między więźniem a Yu-jeong zaczyna tworzyć się szczególna więź.

Czy nauczą się czegoś od siebie? Jak miłość odmieni ich życie? Nasze szczęśliwe czasy to opowieść o miłości, która daje coś w rodzaju osobistego zbawienia, coś, czego nie sposób zapomnieć.

fragment opisu od wydawcy

Gong Ji-Young Nasze szczęśliwe czasy

Nasze szczęśliwe czasy 

Premiera nowego wydania Naszych szczęśliwych czasów jest zaplanowana na 2 grudnia 2021 r.

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Kwiaty Orientu, które zajmuje się promowaniem literatury koreańskiej w Polsce.

Powieść Gong Ji-young już teraz możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Zobacz także: