Nawałnica mieczy - nowe wydanie

Chciałabym wjechać tu na blog z hukiem i fanfarami, cała na biało, niczym khaleesi na jednym ze swoich smoków i obwieścić wszem wobec, że oto nastał ten szczęśliwy dzień, w którym George R.R. Martin ogłosił datę premiery Wichrów zimy. Niestety chcieć nie zawsze znaczy móc. Na temat Wichrów póki co ni widu, ni słychu. Za to mam dla Was rarytasik na pocieszkę. I to jaki! Nawałnica mieczy – nowe wydanie właśnie ujrzało światło dzienne! Zobaczcie sami!

Nawałnica mieczy - nowe wydanie

Nawałnica mieczy – nowe wydanie

Nawałnica mieczy. Krew i złoto to czwarty tom bestsellerowej sagi Martina. W Siedmiu Królestwach nie może już być mowy o pokoju – pojawia się coraz więcej pretendentów do Żelaznego Tronu. A do tego na Północy zło zza Muru rośnie w siłę i zbliża się coraz bardziej do świata ludzi.

Nowe wydanie Nawałnicy mieczy, poza pasującą do całej wznowionej serii odświeżoną okładką, wewnątrz ma także przepiękne ilustracje. Dzięki nim możemy oderwać się od wyobrażeń postaci, które w naszych głowach zostawiła serialowa adaptacja. W końcu to książki były pierwsze! 😉

George R.R. Martin Nawałnica mieczy. Krew i złoto

Pieśń lodu i ognia

Niby nie powinno się oceniać książki po okładce – ale popatrzcie sami! Tym okładkom po prostu nie można się oprzeć. Zresztą wiemy, że treść. którą kryją, też jest fantastyczna!

Pieśń lodu i ognia w takim wydaniu z pewnością pięknie prezentuje się w biblioteczce. Myślę, że taki zestaw spokojnie mógłby zajmować półkę w gabinecie samego Wielkiego Maestra w Cytadeli. 😉 A już na pewno sprawi wielką frajdę miłośnikom prozy Martina, na przykład podarowana w prezencie.

Poszczególne tomy Pieśni lodu i ognia w nowych wydaniach znajdziecie tutaj:

Tom 1. Gra o tron
Tom 2. Starcie królów
Tom 3. Nawałnica mieczy. Stal i śnieg
Tom 4. Nawałnica mieczy. Krew i złoto

Nawałnica mieczy - nowe wydanie

Na koniec pytanie do Was. Jak myślicie, czy jest szansa, że doczekamy się kontynuacji kultowej serii jeszcze w 2021 roku, czy bardziej prawdopodobne byłoby stopienie się Muru w środku zimy?

Zobacz także: