Nela na wyspie rajskich ptaków - kup na TaniaKsiazka.pl

Nela na wyspie rajskich ptaków to już 10 książka Neli, małej reporterki! Warto przy tym zaznaczyć, że dziewczynka ma dopiero 12 lat. Tak, tak. Dobrze widzicie. Mimo tak młodego wieku Nela ma już na koncie współpracę z takim gigantem, jak National Geographic, który wspiera ją we wszystkich podróżniczych przygodach. Najnowsza książka autorki pojawi się w sprzedaży już 6 kwietnia 2018 roku i bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim młodszym odbiorcom. Jeśli poszukujecie odpowiedniej książki przyrodniczo-edukacyjnej dla Waszych pociech, trafiliście idealnie! Bo wyprawy Neli to nie tylko świetna zabawa i mnóstwo ciekawych przygód. To także doskonały sposób na poszerzanie wiedzy dzieciaków, która w przyszłości z pewnością przyda się na lekcjach przyrody czy biologii. Bo przecież nie od dziś wiadomo, że najłatwiej uczyć się poprzez zabawę. Koniecznie sprawdźcie, gdzie tym razem wybrała się Nela!

Nela na wyspie rajskich ptaków – fascynujący świat upierzonych stworzeń

W tym wydaniu Nela zabiera Czytelników na wyprawę, podczas której wspólnie z reporterką zajmą się odkrywaniem tajemniczego lądu. Będzie to wyspa, znajdująca się na samym krańcu świata. Tutaj z jednej strony zaczyna się, a z drugiej kończy Ocean Spokojny. Czy ktoś z Was już domyśla się, o jakie miejsce chodzi? Aby nie trzymać Was dłużej w niepewności, zdradzamy, że chodzi tu o Papuę-Nową Gwineę. To niezbadany do końca teren, na którym żyją setki tajemniczych plemion. Co więcej, naukowcy wciąż odkrywają tam całkiem nowe i fascynujące gatunki zwierząt!

Czytelnicy wraz z małą reporterką również przeprowadzą własną ekspedycję badawczą. Będą poszukiwać kangurów nadrzewnych i niesamowitych, rajskich ptaków, których śpiew słychać aż z samego serca dżungli. Ale w najnowszej książce Nela zabiera odbiorców nie tylko w podróż po lądzie. To także wyprawa na papuaską rafę, która jest jedną z najlepiej zachowanych raf na świecie!

Ponadto, jak w każdej książce Neli, znajdziecie tu również mnóstwo dodatkowych materiałów multimedialnych. Szukajcie więc tajnych kodów i bawcie się razem z małą reporterką!

Książkę pt. Nela na wyspie rajskich ptaków znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!