Historia bez cenzury - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Wojciecha Drewniaka pojawi się w sprzedaży już 16 kwietnia 2018 roku. Tym razem popularny youtuber wydaje książkę pt. Historia bez cenzury, która jest już 3 pozycją z tej serii. Wojciech Drewniak bez cenzury mówił już o polskich władcach i wielkich koksach. Teraz przyszła kolej na II Wojnę Światową. Warto tutaj wspomnieć, że autor prezentowanej dziś pozycji nie przypadkowo porusza ważne, historyczne tematy.

Wojciech Drewniak skończył bowiem studia historyczne, a za sprawą swojego kanału na popularnym portalu internetowym, zaszczepia w odbiorcach miłość do minionych czasów. Choć trzeba przyznać, robi to w niecodzienny i czasem kontrowersyjny sposób. Jeśli bliżej Wam do miłośników książek, niż internetowych subskryberów youtubowych materiałów, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. To świetna alternatywa dla ciężkich, historycznych tomów, które często zalewają Czytelników najróżniejszymi datami i suchymi faktami. Gwarantujemy, że przy tak prezentowanych dziejach ludzkości, nie uśniecie z nudów. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowość od Wojciecha Drewniaka, czyli Historia bez cenzury

Najnowsza książka Wojciecha Drewniaka to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat najważniejszych historycznych wydarzeń, związanych z II Wojną Światową. Autor zabiera Czytelników w niezwykle ekscytującą podróż po najsłynniejszych frontach wspomnianej wojny. Wraz z nim będziecie mieli niepowtarzalną okazję poznać i zgłębić tajemnice, o których nie usłyszycie na szkolnych lekcjach historii. Drewniak zdradza kulisy rozszyfrowania Enigmy i wzbija się w powietrze wraz z lotnikami, biorącymi udział w bitwie o Anglię.

Jednak w tej książce znajduje się coś jeszcze. To wiedza o tym, dlaczego to MY Polacy zawsze byliśmy FIRST TO FIGHT. Chociaż nikt się nigdy z nami nie cackał.

Przypominamy, że nowość od Wojciecha Drewniaka pojawi się w sprzedaży 16 kwietnia bieżącego roku. Książkę pt. Historia bez cenzury znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom polskiej historii, przedstawionej w nietuzinkowy sposób. Gwarantujemy, że takie wydanie przemówi nawet do najbardziej opornych Czytelników. Bo historia w takim wydaniu nie może być nudna! Przekonajcie się o tym sami.