Opowieści z Narnii - kup na TaniaKsiazka.pl

Netflix zekranizuje Opowieści z Narnii! Tak, tak, to nie żarty! Takie informacje obiegły właśnie całą sieć. My również z przyjemnością dzielimy się z Wami ta radosną nowiną. Tym samym wielbiciele serii stworzonej przez C.S. Lewisa mają sporo powodów do zadowolenia. I chociaż ta historia została już w części zekranizowana, nikt chyba nie ma wątpliwości, że Netflix stworzy coś równie interesującego. W ostatnim czasie platforma idzie jak burza, jeśli chodzi o ekranizację znanych i uwielbianych książkowych tytułów. W związku z tym miłośnicy takich adaptacji mogą być spokojni o to, co oglądać, kiedy ich ulubiona produkcja dobiegnie końca, bo włodarze Netflixa ciągle szykują coś nowego. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej na ten temat!

Netflix zekranizuje Opowieści z Narnii – do wyboru, do koloru

Przede wszystkim należy tu wspomnieć, że platforma wykupiła już prawa do ekranizacji wszystkich 7 tomów opowieści C.S. Lewisa. Co więcej, zapowiedzieli, iż na ich podstawie powstaną nie tylko seriale, ale również filmy! Ponadto warto także dodać, że to pierwsza tego typu umowa w historii. Bo jak do tej pory nikt nigdy nie zdecydował się na wykupienie praw do wszystkich części. Netflix bije więc kolejny rekord i zostawia konkurencję daleko w tyle.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Jak głoszą kolejne informacje, Netflix ma stworzyć nie tylko ekranizację wspomnianego cyklu. Być może podejmą się również pracy nad innymi projektami, osadzonymi w świecie stworzonym przez C.S. Lewisa.

Douglas Gresham, pasierb autora, oświadczył, że Netflix to idealne medium, by świat Narnii mógł trafić do szerszej publiczności i zachwycić odbiorców na całym świecie.

Netflix zekranizuje Opowieści z Narnii  – kilka słów o historii

Ta licząca siedem ksiąg opowieść przenosi czytelników do krainy zwanej Narnią, gdzie poznając losy głównych bohaterów, odkrywają problemy bajkowego świata oraz szczegóły trwającego kryzysu. Edmund, Zofia i Łucja, którzy na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności trafiają do domu profesora Kirke, odkrywają przypadkowo przejście pomiędzy ich światem a czymś zupełnie odmiennym… Poza tym okazuje się, że po drugiej stronie dzielny lew Aslan potrzebuję ich pilnej pomocy. A co dziwniejsze – niecierpliwie ich oczekiwał! Z pomocą połowy królestwa odbiorcy walczą więc razem z nimi o przywrócenie porządku i zażegnanie magicznego kryzysu. Kryzysu, na którego czele stoi zła Biała Czarownica.

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak czekać cierpliwie na to, aż Netflix zekranizuje Opowieści z Narnii. O wszelkich nowych informacjach będziemy powiadamiać Was na bieżąco. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się ze źródłem inspiracji dla twórców ekranizacji.

Tutaj znajdziecie Opowieści z Narnii w tomach od 1 do 7.

 Natomiast tutaj znajdują się Opowieści z Narnii w jednej książce.