Nowość od Tijan Meyer to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek literatury młodzieżowej. Książka pt. Pozwól mi zostać to gorąca nowość, która jeszcze pachnie drukiem. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny, międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Nowa powieść Tijan już zdobyła szczyt najważniejszych, bestsellerowych list i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie. Tym samym także kobiety w Polsce mają już okazję zapoznać się z jej najnowszą historią. Zaciekawione? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem autorka przygotowała swoim fankom.

Nowość od Tijan Meyer – Pozwól mi zostać

Główną bohaterką powieści jest Mackenzie, młoda dziewczyna, której siostra bliźniaczka odebrała sobie życie. Z tego powodu bohaterka nie potrafi poradzić sobie z prowadzeniem normalnego życia. Wstrząśnięta i zdewastowana nie radzi sobie ze stratą tak bliskiej i wyjątkowej osoby. Jej świat runą i wydaje się, że już na zawsze usłany będzie zgliszczami. Jednak w dniu, kiedy jej siostra popełniła samobójstwo, Mackenzie znalazła spokój i bezpieczeństwo w niespodziewanym miejscu.

Pomógł jej całkowicie obcy chłopak, Ryan. W obcym domu spędzili wspólną noc w jednym pokoju. Dziewczyna powinna uciec, być zażenowana, odmówić. Nie zrobiła jednak żadnej z tych rzeczy. Tym samym wpuściła Ryana do swojego życia i ten zupełnie obcy jej chłopak sprawił, że poczuła się w końcu bezpieczna. A jego pokój okazał się bezpieczną przystanią, schronieniem, gdzie w końcu mogła poukładać swoje myśli.

Nowość od Tijan Meyer to niezwykła historia, która skrywa w sobie wiele silnych emocji. Czytelniczki znajdą tu smutek i żal po stracie bliskiej osoby. Są tu również strach i niedowierzanie, wymieszane z miłością i ukojeniem. Ponadto całość została napisana w sposób, za który odbiorczynie pokochały twórczość Meyer. To przede wszystkim lekki i przystępny styl oraz ciekawi bohaterowie. W tym wypadku nie ma miejsca na nudę czy utarte schematy. Koniecznie przekonajcie się o tym same!

Nowość od Tijan Meyer pt. Pozwól mi zostać znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!