Władza absolutna - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Trzeci tom serii W kręgach władzy to nie lada gratka dla wszystkich miłośników bestsellerowej serii Remigiusza Mroza. W związku z tym z przyjemnością informujemy, że książka pt. Władza absolutna pojawi się w sprzedaży już 14 listopada 2018 roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom polskiej literatury kryminalnej. Nie jest tajemnicą fakt, iż Mróz osiągnął status mistrza w tym gatunku literackim. Jego powieści zachwycają czytelników nie tylko w Polsce, ale także w innych europejskich krajach. Na swoim koncie pisarz ma mnóstwo bestsellerowych hitów, a grono jego fanów stale się powiększa. Jeśli zatem do tej pory było Wam nie po drodze z twórczością tego autora, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, na czym polega fenomen Remigiusza Mroza i co takiego mają w sobie jego książki!

Trzeci tom serii W kręgach władzyWładza absolutna, która deprawuje

Pod sejmem miał miejsce zamach. Z tego powodu Polska znalazła się na samym skraju anarchii. A ponieważ Konstytucja nie przewiduje, kto powinien przejąć władzę, narasta wszechogarniający chaos. Nie trudno zgadnąć, że do walki o nią są gotowe stanąć wszystkie siły polityczne. Tym samym, w sytuacji poważnego kryzysu, rozpoczyna się najbardziej bezkompromisowa i bezwzględna kampania wyborcza w historii.

Tymczasem na światło dzienne zaczynają wychodzić dowody, które świadczą o tym, że zamach był jedynie częścią większego spisku. Ten, kto odkryje prawdę, zdobędzie władzę absolutną.

Oto jak wydawca na oficjalnym, facebookowym profilu opisuje najnowszą powieść Remigiusza Mroza:

My jesteśmy już po lekturze i obiecujemy, że jeśli drugi tom wbił Was w fotel, to trzeci dosłownie pozbawi Was tchu. I pamiętajcie, władza deprawuje, ale władza absolutna deprawuje absolutnie.

Przypominamy, że trzeci tom serii W kręgach władzy będzie dostępny od 14 listopada bieżącego roku. Książkę pt. Władza absolutna znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie całą trylogię. To doskonała opcja dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z ta bestsellerową serią. Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.