Nietypowa Matka Polka to książka Anny Szczepanek, która światło dzienne ujrzy już niedługo, bo 23 sierpnia 2018 roku. Macie wrażenie, że już gdzieś słyszeliście ten tytuł? Nic dziwnego! Autorka prezentowanej dziś pozycji od kilku lat z powodzeniem prowadzi profil na facebooku i blog o tej samej nazwie. Obserwuje ją ponad 25 tysięcy użytkowników, a grono jej fanów stale się powiększa. Jej cięty język, dystans do otaczającej rzeczywistości i ogromne poczucie humoru, podszyte ironią, znajdziecie teraz także w książce! Jeśli dopiero pierwszy raz słyszycie o tej autorce, to dobry moment, by nadrobić zaległości. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu czy publicystyki i esejów. Koniecznie sprawdźcie sami, co takiego ma do powiedzenia Nietypowa Matka Polka.

Nietypowa Matka Polka – debiutancka książka i wielki sukces

Skąd tak wielka popularność autorki w sieci? Cóż, wszystko o jej sposobie bycia i poczuciu humoru powie Wam oficjalny opis wydawcy, który z przyjemnością przytaczamy:

 W świecie, w którym większość cytuje Paulo Coelho, ona zapytana o ulubioną sentencję o życiu odpowiada: „Urrrr Arrr Aghrrrr Uhrrrr”, cytując… Chewbaccę. W świecie, w którym wszyscy są piękni, fit i ćwiczą z Chodakowską, ona postanowiła nie nakładać filtra na swoje zmarszczki i cellulit, a jako guru wybrała sobie Dorotę z „Moich Wypieków”. W świecie, w którym rodziny w mediach społecznościowych są zawsze uśmiechnięte jak z reklamy pasty do zębów, mają nienaganne maniery i lśniący dom ona mówi, że zawsze chciała, by pośmiertnie mówiono o niej „fajna babka”, a nie ta z najczystszymi oknami. O synu, który został superlesbijką. O tym, jak to nie należy wpuszczać niemetroseksualnego mężczyzny samego do łazienki celem natłuszczenia twarzy. Jakie zadanie ma angielska dwumetrowa pielęgniarka tuż przed cesarką, kto poza pensjonariuszami domu starości „Pogodna Jesień” ogląda zawody w darta, co robią Brytyjczycy zimą, oprócz owijania się stringami, gdy temperatura spadnie do krytycznych -3 stopni. I że każdy choć raz w życiu miał sąsiada mendę. Generalnie pozycja jest jednak głównie o tym, że życie jest zbyt krótkie żeby się nie śmiać, popijając wino i głaszcząc koty.

Książkę pt. Nietypowa Matka Polka znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!