Nowa książka Andrzeja Ziemiańskiego - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Andrzeja Ziemiańskiego to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiego pisarza. Poza tym powody do zadowolenia ma każdy, kto interesuje się literaturą science fiction. Książka pt. Cyberpunk. Odrodzenie trafi do regularnej sprzedaży od 15 kwietnia 2020 roku. Jednak już teraz mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich niecierpliwych fanów. Ponieważ pre-order trwa już od 1 stycznia bieżącego roku. W związku z tym absolutnie każdy znajdzie odpowiedni czas, aby zaopatrzyć się w ten niezwykły tytuł. Jesteście ciekawi, czego tym razem możecie spodziewać się po książce Ziemiańskiego? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowa książka Andrzeja Ziemiańskiego - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Andrzeja Ziemiańskiego – kilka słów o książce

Na początku warto tutaj wspomnieć, że książka wzbudziła już spore zainteresowania także poza granicami naszego kraju. Choć do oficjalnej premiery jeszcze trochę czasu, prawa do publikacji zostały sprzedane do Czech. Poza tym trwają także rozmowy o dystrybucji także w innych krajach. Andrzej Ziemiański już nie raz udowodnił, że jest niekwestionowanym mistrzem fantastyki. W klimatach cyberpunkowych odnajduje się również świetnie, czego znakomitym potwierdzeniem jest najnowsza publikacja.

Cyberpunk. Odrodzenie - kup na TaniaKsiazka.plShey Scott, emerytowany i ciężko chory policjant, musi odnaleźć dziewczynę, która w pilnie strzeżonym laboratorium zamordowała grupę naukowców. Wszystkie tropy prowadzą go do Zakazanego Miasta – wielopoziomowej, rządzonej przez rywalizujące gangi enklawy, w której każdy jest wart tyle, ile informacje, które posiada… i elektroniczne implanty w jego ciele. Okazuje się, że implant, wszczepiony siostrze poszukiwanej dziewczyny, to nigdy niewprowadzona do czynnej służby własność Marynarki Wojennej. Jego konstruktorzy chcieli, by świat nigdy nie dowiedział się o jego istnieniu. Scott ma nadzieję, że śledztwo doprowadzi go także do ludzi, którzy znają lekarstwo na jego chorobę. Jednak mężczyzna szybko przekonuje się, że misja, której się podjął, może okazać się nie tylko najtrudniejszą, ale zarazem ostatnią w jego życiu.

Przypominamy, że nowa książka Andrzeja Ziemiańskiego pt. Cyberpunk. Odrodzenie będzie miała swoją oficjalną premierę 15 kwietnia 2020 roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom cyberpunkowych klimatów, w których autor odnajduje się po mistrzowsku.