Smaki miłości - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Ashley Warlick pt. Smaki miłości na polskim rynku pojawi się już 29 stycznia 2018 roku. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury pięknej i beletrystycznej. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Warlick, koniecznie nadróbcie zaległości. To już czwarta powieść autorki, którą pokochali Czytelnicy na całym świecie. Co takiego ma w sobie jej najnowsza publikacja, że po raz kolejny zapewnia pisarce międzynarodowy rozgłos i sławę? Przekonajcie się sami!

Nowa książka Ashley Warlick – opowieść przepełniona pasją

Jest rok 1934, Kalifornia, główną bohaterką powieści jest Mary Frances, początkująca pisarka. Jej życie uczuciowe jest nieco skomplikowane. Bo Mary naprawdę uwielbia swojego męża, ale prawdziwą namiętność czuje do jego najlepszego przyjaciela. Kiedy kobieta decyduje się spędzić pierwszą noc z Timem, okazuje się, że ta odmienia losy całej trójki. Między nimi nawiązuje się niezwykły układ, w którym to Mary odnajduje inspirację, ogromne wsparcie i prawdziwe spełnienie. Pojawia się jednak mnóstwo ważnych pytań, na które odpowiedzi wcale nie są proste i oczywiste. Bo czy ekstrawaganckie i kontrowersyjne życie może przynieść prawdziwe szczęście? Zwłaszcza że żywot bohaterki jest przesycony skandalem. No i jakie oblicza miłości trzeba odkryć, by wiedzieć, co naprawdę w życiu jest najważniejsze?

Ashley Warlick stworzyła niepowtarzalną i urzekającą opowieść. Czytelnicy wraz z bohaterami udadzą się w niezwykłą podróż po słonecznej Kalifornii, południowej Francji oraz zajrzą do mroźnych Alp. Warto tutaj również wspomnieć, że historia ta ma źródło inspiracji w prawdziwych wydarzeniach. Powieść, która wzrusza i zachwyca powstała na kanwie biografii M.F.K. Fisher, słynnej i cenionej amerykańskiej pisarki.

Przypominamy, że nowa książka Ashley Warlick pt. Smaki miłości na polskim rynku pojawi się 29 stycznia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeśli poszukujecie powieści, która wywoła w Was mnóstwo emocji, trafiliście idealnie. Ta historia wzrusza, a losy bohaterów śledzi się z zapartym tchem. Gwarantujemy, że zapewni Wam ona wiele godzin niezapomnianej rozrywki i sprawi, że skutecznie oderwiecie się od problemów dnia codziennego.