Nowa książka Billa Gatesa w lutym 2021!

How to avoid a climate disaster, czyli nowa książka Billa Gatesa, z pewnością będzie kolejnym ważnym głosem w nieustającej ostatnio dyskusji o kondycji naszej planety. Jaką receptę na problemy współczesnego świata zaproponuje jeden z najbardziej wpływowych ludzi na świecie? Tego dowiemy się na początku przyszłego roku.

Nowa książka Billa Gatesa w lutym 2021!

Nowa książka Billa Gatesa

Jak uniknąć katastrofy Bill Gates ma skupić się na wyjaśnieniu powodów, dla których ludzkość powinna dążyć do osiągnięcia zerowej emisji gazów cieplarnianych. Z drugiej strony Gates zaproponuje także konkretne działania, które według niego umożliwią wyeliminowanie emisji i tym samym ocalą życie ludzi na Ziemi. Założyciel Microsoftu w swojej nowej książce opisuje również nowoczesne technologie, które już teraz są wykorzystywane do poprawy sytuacji klimatycznej, proponując ich usprawnienia. Gates przybliża czytelnikom także twórców tych innowacyjnych narzędzi do walki z nadciągającą katastrofą.

Przygotowanie materiałów do How to avoid a climate disaster zajęło autorowi dziesięć lat. Oczywiście nie działał sam. W pracach nad nową książką Billa Gatesa wzięło udział wielu ekspertów. Wśród nich znaleźli się specjaliści z dziedziny fizyki, chemii, biologii, inżynierii oraz nauk politycznych i finansów.

Światowa premiera Jak uniknąć katastrofy przewidziana jest na 21 lutego 2021 roku. Tego samego dnia nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się także jej polska wersja, w przekładzie Michała Rogalskiego.

Bill Gates Jak uniknąć katastrofy klimatycznej

Książki o Billu Gatesie

Jedni go podziwiają, inni nienawidzą. Bill Gates od lat zalicza się do grona najbogatszych ludzi świata (w 2019 roku jego majątek szacowano na ok. 110 miliardów dolarów!). Niewątpliwie jego osoba budzi skrajne emocje i jest w kręgu zainteresowania autorów różnego rodzaju poradników dla przedsiębiorców.

Ciebie także intryguje postać Billa Gatesa? Jeśli chcesz zgłębić strategie i metody działania miliardera, na pewno zainteresują Cię te książki: Zasady strategii. Bill Gates, Andy Grove, Steve Jobs. Pięć ponadczasowych lekcji oraz Jak Google, Bono i Gates trzęsą światem dzięki metodzie OKR.

Powiązane artkuły: