The Mister

Nowa książka E.L. James to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości brytyjskiej pisarki. To także świetna wiadomość dla każdej wielbicielki literatury erotycznej. Dziś na świecie trudno znaleźć osobę, która choćby ze słyszenia nie kojarzyła nazwiska pisarki. Ponieważ to właśnie E.L. James zapoczątkowała prawdziwą, złotą erę książkowych erotyków. To jej odbiorcy na całym świecie zawdzięczają niezwykle popularną i bestsellerową książkę pt. 50 twarzy Greya. Historia głównych bohaterów doczekała się oczywiście rozszerzenia pod postacią kolejnych tytułów, opowiadających nowe, pikantniejsze szczegóły z ich życia. W związku z tym trudno się dziwić, że zapowiedź zupełnie nowej książki spod pióra autorki, wywołała ogromne poruszenie wśród czytelniczek. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się tym razem!

The Mister - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka E.L. James – już niedługo na światowym rynku

Najnowsza książka autorki nosić będzie tytuł The Mister. Jej światowa premiera przewidywana jest na 16 kwietnia 2019 roku. Niestety, nie wiemy jeszcze od kiedy powieść będzie dostępna na polskim rynku. Jednak, kiedy tylko uzyskamy takie informacje, od razu się nimi z Wami podzielimy.

Tymczasem warto tutaj wspomnieć, o czym będzie opowiadać najnowsza historia, stworzona przez James. Jej głównymi bohaterami są: angielski arystokrata Maxim Trevelyan i tajemnicza Alessia Demachi, która całkiem niedawno zawitała do Londynu. Jak łatwo się domyślić, będzie to niezwykle burzliwy i zarazem pełen namiętności związek. Maxim dziedziczy tytuł szlachecki, jednak ani trochę nie czuje się przygotowany do nowej roli. Sprawy nie ułatwia fakt, iż na horyzoncie pojawia się piękna i niezwykle tajemnicza Alessia. Bohater niestety nie wie zbyt wiele o dziewczynie. Domyśla się jedynie, iż skrywa ona sporo sekretów.

Sama autorka określiła najnowszą powieść jako Historię kopciuszka XXI wieku. Oto co ma do powiedzenia na temat najnowszego projektu:

Maxim i Alessia poprowadzili mnie przez fascynującą podróż. Mam nadzieję, że czytelnicy zostaną zaciekawieni ich ekscytującą i zmysłową historią, tak jak ja podczas pisania i że podobnie jak ja, pokochają ich.

Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na The Mister. Mamy nadzieję, że nowa książka E.L. James pojawi się na naszym rynku również całkiem niedługo.

Tymczasem wszystkich zainteresowanych twórczością E.L. James odsyłamy tutaj.