Delikwentki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Jamesa Pattersona to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości amerykańskiego pisarza. Najnowszą powieść pt. Delikwentki stworzył wspólnie z Davidem Ellisem. Książka na polskim rynku pojawi się już niebawem, bo 28 marca 2018 roku. Jest to także doskonała propozycja dla wszystkich Czytelników, którzy poszukują wciągającej i dynamicznej powieści z gatunku kryminału i sensacji. Jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z książkami Pattersona, to najwyższy czas, by to zmienić. Zwłaszcza jeśli wspomniane gatunki literackie należą do Waszych ulubionych. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowa książka od Jamesa Pattersona – Delikwentki

Głównymi bohaterkami książki są Abbie Elliot oraz jej trzy najlepsze przyjaciółki. Kobiety zafundowały sobie wakacje życia. Do najbardziej luksusowego i pełnego przepychu hotelu odtransportował je prywatny helikopter. Żadna z nich nigdy nie była w miejscu podobnym do tego. Z okien ich przestronnego apartamentu rozciąga się przepiękny widok na Monte Carlo. Bohaterki od razu zakochują się w tej bajkowej scenerii: słońce, basen i wykwintne menu hotelowej restauracji. Najbliższe 4 dni spędzą, żyjąc, jakby to nie było ich życie. Odwiedzają zatłoczone nocne kluby, gdzie zabawa nigdy się nie kończy i największe na świecie kasyna, które są mekką dla wszystkich, chcących zaszaleć. Abbie i jej przyjaciółki trafiają do raju, oferującego każdej z nich najlepszą rozrywkę.

Jednak coś w tym szaleństwie poszło nie tak. Nazajutrz po imprezie kobieta budzi się na jachcie otoczonym przez policję. Bohaterka zdaje sobie sprawę, że stało się coś strasznego. Abbie, Winnie, Serena i Bryah zostają aresztowane i postawione w stan oskarżenia. W jednej chwili wakacje życia, na które tak długo czekały, zamieniają się w koszmar. Kobietom przyjdzie stoczyć najtrudniejszą walkę w życiu.

Przypominamy, że nowa książka od Jamesa Pattersona pt. Delikwentki dostępna będzie od 28 marca bieżącego roku. Najnowszą powieść amerykańskiego mistrza kryminałów i sensacji znajdziecie tutaj. Książkę gorąco polecamy wszystkim odbiorcom, którzy poszukują historii z dynamiczną akcją i zaskakującym zakończeniem.