Sztuka śmierci - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Aleksandry Marininy pt. Sztuka śmierci na polskim rynku pojawi się już 15 marca 2018 roku. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów rosyjskiej pisarki. Powody do radości mają także miłośnicy kryminalnego cyklu z major Kamieńską w roli głównej. Prezentowana dziś książka w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera, a autorka po raz kolejny udowodniła, że wciąż jest w szczycie formy. W końcu przydomek „Caryca rosyjskiego kryminału” został jej nadany nie bez przyczyny. Marinina powraca z nową historią i robi to w niezwykle dobrym stylu. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowość od Aleksandry Marininy – Sztuka śmierci

L.A. Bogomolov reżyser i dyrektor teatru „Nowa Moskwa” staje się ofiarą tajemniczego napadu, mającego miejsce na terenie jego pracy. Do sprawy zostaje przydzielona Anastazja Kamieńska oraz jej młodszy kolega, detektyw Anton Staszis z Pietrowki. Kiedy rozpoczynają dochodzenie, oboje nawet nie przypuszczają, do jakich zaskakujących rezultatów zaprowadzą ich tropy. W toku śledztwa pojawi się bardzo wielu świadków. Sprawy nie ułatwi fakt, że wszyscy mają powody, by kłamać. Jedni kierują się rodzicielską miłością inni ślepą zazdrością. W tle pojawi się także podły szantaż i ogromne pragnienie sukcesu, za który jednak zapłacono zbyt wysoką cenę.

I mogłoby się wydawać, że wszystko kręci się wokół teatru. Szybko jednak wyjdzie na jaw, że jedno małe wydarzenie z przeszłości, pozornie nieistotne, zbiera właśnie śmiertelny plon. I nadszedł czas, aby w końcu przywrócić sprawiedliwość.

Przypominamy, że nowość od Aleksandry Marininy pt. Sztuka śmierci na polskim rynku dostępna będzie od 15 marca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom dynamicznych i intrygujących kryminałów. Rosyjska pisarka po raz kolejny stworzyła historię, która wciągnie odbiorców i pochłonie do reszty. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Zwłaszcza jeśli ten gatunek literacki jest jednym z Waszych ulubionych. Gwarantujemy, że nie pożałujecie i błyskawicznie dołączycie do grona fanów twórczości Aleksandry Marininy.